Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Kişisel Sayfanız (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Asiye (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=26946)

asiye_ 21/10/08 19:08

kötü bir niyetle yazdığını düşündüğümden değil sadece söylemek istedim bi hatadır ve düzeltilmelidir bence

asiye_ 21/10/08 19:11

Alıntı:

ZeRGuWaN´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 244512)
ewt mesajınız oneri bolumunde okudum yoneticimiz geldiginde aktif hale getirilecektir. yalnız sunu soylemek isterim bunu yazan yoneticimiz kesinlikle bunu hakaret amaclı yazmamıstır. o soz tamamen kendini bilmeyen farklı amaclarla siteye uye olan insanlar icin yazılmıstır..

o zaman altına not düşülsün kötü niyetliler için geçerlidir diye:2:

{ZeRGuWaN} 21/10/08 19:14

siz kotu niyetli degilseniz uzerinize almanıza gerek yok..:2:

ZyreC 22/10/08 23:04

Aslında düzeltilecek bi yön yok yazıda. Azan üyelere karşı yapılan bir uyarı. Azdıkları konularda insani bir yön değil zaten. O yüzden laf tam yerine oturuyor. Ama benim anlamadığım senin neden bu konuyu tüm üyelere mâl ettiğin? Eğer yalnış bir kelime kullanılmışsada bunu hakedenlere karşı kullanılmıştır. Genelleme yapmaya ve o tür bi üye olmadıktan sonra üstüne almaya gerek yok bence ;)

Satan22 23/10/08 20:03

Asiye buda sana.. Bugün video günü..:)

Her şey güzelde gelir gelmez biraz karıştırmışsın ortalığı.. Baktım bütün yönetici arkadaşlar burda.. bende gireyim dedim.. nese zyrec arkadaşımızın imzasını bilmeyen yoktur.. o yüzden kimse üstüne almasın ve alınmasın.. kime ve ne niyetle yazıldığı zaten belli..

bu şarkıda sana gelsin...;)

asiye_ 24/10/08 14:24

Alıntı:

Satan22´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 244855)
Her şey güzelde gelir gelmez biraz karıştırmışsın ortalığı.. Baktım bütün yönetici arkadaşlar burda.. bende gireyim dedim.. nese zyrec arkadaşımızın imzasını bilmeyen yoktur.. o yüzden kimse üstüne almasın ve alınmasın.. kime ve ne niyetle yazıldığı zaten belli..

bu şarkıda sana gelsin...;)

ne şarkısıymış? işin içinde bi şeytanlıkyok umarım.:20:

asiye_ 24/10/08 14:29

Alıntı:

ZyreC´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 244634)
Aslında düzeltilecek bi yön yok yazıda. Azan üyelere karşı yapılan bir uyarı. Azdıkları konularda insani bir yön değil zaten. O yüzden laf tam yerine oturuyor. Ama benim anlamadığım senin neden bu konuyu tüm üyelere mâl ettiğin? Eğer yalnış bir kelime kullanılmışsada bunu hakedenlere karşı kullanılmıştır. Genelleme yapmaya ve o tür bi üye olmadıktan sonra üstüne almaya gerek yok bence ;)

düzeltilecek bi yön göremiyorsanız düzeltmeyin ben sadece uyardım anlamını bilmeden yazmışınızdır diye siz bilirsiniz. TDK dil bilgisi kurallarını koyar bizde uygularız sanki kuralı ben koymuşum gibi muamele yapmaya gerek yok

ZyreC 24/10/08 17:19

Alıntı:

asiye_´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 244958)
düzeltilecek bi yön göremiyorsanız düzeltmeyin ben sadece uyardım anlamını bilmeden yazmışınızdır diye siz bilirsiniz. TDK dil bilgisi kurallarını koyar bizde uygularız sanki kuralı ben koymuşum gibi muamele yapmaya gerek yok

Kuralı sen koymamışsan uygulanması konusuda seni ilgilendirmesin. Herkes kendi işine baksın. Dediğim gibi lafım bunu hakeden insanlara. Eğer sende kendini o insanlarla bir kefede tutuyorsan demekki lafım senide ilgilendiriyordur. Bu konuyu bu kadar uzatmanın anlamı yok.

Not: Ayrıca lafın ne anlama geldiğini biliyorum. Çünkü işim insanlara bilmediklerini öğretmek ;)

asiye_ 26/10/08 21:33

bilgilendirmeniz bu şekilde oluyorsa bilgilendirilen kişilere acıyorum

neslihan 26/10/08 22:40

ufak şeyleri bu kadar abartmanın bir anlamı yok zaten önemli olan kelimenin toplum tarafından nasıl kullanıldığı yani biz azmak kelimesini hayvanlar için kullanmıyoruz. zaten hayvanlar için kullanıldığını da ilk defa senden duydum

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:42 .