Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Vanla İlgili Bilgiler ve Düşünceleriniz (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=82)
-   -   Van'da Asker Olmak!!! (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=14929)

bi tanecik 17/12/07 02:10

Öncelikle resimler için çok sağol.biz doğma büyüme Mersinliyiz.merkezde oturuyoruz.böyle yerler biraz tuhafımıza gidiyor.keşke van/merkez olsaydı.Böyle dağ bayıra alışmamışız.Ama neyse ya oraları görmeden de birşeyler söylemek istemiyorum..

LastDesiqner 17/12/07 02:19

saglık olsun.....her sey vatan icin.....

yarennur 24/05/08 00:43

oğlum başkale 4,hudud taburunda asker nasıl bi yer bilgisi olan aydınlatsın nolur

firari 24/05/08 09:28

güzel yer ya o kadar sorun etmeyin askeriniz doğuya düştü diye sorun etmeyin o kadar işin açıkçası burası yani van diğer doğu illerinden biraz farklı operasyon felan da olmuyor en azından doğuya göre rahat bi askerlik onu bekliyor

whisper 15/07/08 22:56

VAN-baskale-albayrak önder sert karakoluna gıdıcek sanırım erkek arkadasım...asteğmen olarak...bılgısı olan varmı o karakolla ılgılı?telefon cekıomu?vs vs her turlu bılgıye açız..aydınlatırsanız seviniiriz...şimdiden tesekkurler

Lordss 10/08/08 12:12

Vanda Askerlik Yapmak çok Kolay Ve çok Rahat Hangi Ilçesinde Olursaniz Olun çok Rahat Askerlik Yaparsiniz Hiç Sikinti çekmezsiniz Merak Etmeyin Askeriniz Gidecek Sağ Salim Geri Gelecek Hemde Tatil Yapar Gibi Yapip Gelecek :d Vandan Sevgiler...

Lordss 10/08/08 12:14

Alıntı:

whisper´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 213968)
VAN-baskale-albayrak önder sert karakoluna gıdıcek sanırım erkek arkadasım...asteğmen olarak...bılgısı olan varmı o karakolla ılgılı?telefon cekıomu?vs vs her turlu bılgıye açız..aydınlatırsanız seviniiriz...şimdiden tesekkurler

ERKEK ARKADAŞIN GÜZEL Bİ YERE DÜŞMÜŞ HEMDE ASTEĞMEN OLARAK İNANKİ DÖNÜŞTE ALTINA Bİ ARABA ÇEKER TLF HERŞEY ÇEKİYOR

nursevde 05/09/08 15:32

slm arkadaşlar van çatak nasıl bi yer orda tlf çekiyomu askerlik kolay olurmu beni aydınlatırsanız sevnrm

ZyreC 05/09/08 20:15

Alıntı:

nursevde´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 234083)
slm arkadaşlar van çatak nasıl bi yer orda tlf çekiyomu askerlik kolay olurmu beni aydınlatırsanız sevnrm

Çatakta iletişim genelde dumanla yapılıyor. Uzak mesafelerede güvercin yollanıyor!!! Tabiki telefon çekiyor. Artık bu tür soruları bırakırsanız iyi olur. Askerlik kısmına gelecek olursak; inanın askerlik her yerde aynı. Sonuçta askerlik. İstanbulda, izmirde nasılsa burada da aynı olacağına inanabilirsin ;)

whisper 08/09/08 17:24

Alıntı:

Lordss´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 226151)
ERKEK ARKADAŞIN GÜZEL Bİ YERE DÜŞMÜŞ HEMDE ASTEĞMEN OLARAK İNANKİ DÖNÜŞTE ALTINA Bİ ARABA ÇEKER TLF HERŞEY ÇEKİYOR

ben orda bı tank begendım ya ..onu getırcek ordan araba nıyetıne:))))
naparsa yapsın valla keskee kısa çıksaydı da araba cekmeseydı altına...nabalım artık rahatı ıyı ama başka ne ısterız...sağolun bilgiler için...:2:

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:59 .