Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Forum Röportajları (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=229)
-   -   7. Hafta ''Sibology'' ile Röportaj.. (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=18848)

SiBoLOqY 29/03/08 21:36

Ya sizinle en güsel dönem yaşandı bitti..artık mpal eskisi gibi diil..olamazda.. yani memnun diilim ..:)
tek neden yukarıda sölediklerimde diil ferit hoca[başmüdür yard.] okulun altyapısını deiştirdi resmen onunda biraz payı var memnun olmamamda..:)

LastDesiqner 30/03/08 19:40

yhaw bizim donem en gıcık donemdi aslında....neresi güzel.....bizim hazırlıkta oldugumuz zaman gercek bir anadolu lisesiydi ora....;) neyse....soruma geçeym.....

3 hakkımı bir seferde kullanayım.....(:

a - Sevgilin var mı?
b - Yoqsa neden yoq?
c - Sevgilinden beklentilerin neler olurdu?

.................................................. .........................................../

helin 30/03/08 19:46

bende 2. hakkımı kullanayım..:)
bize biraz hobilerinden falan bahseder misin..:)

hayrullah 30/03/08 20:17

bi soruda benden olsun
tekrar dünyaya gelseydin şuanki yaşadığın hayatı bidaha yaşamak istermiydin yoksa bambaşka bi hayatmı isterdin?

SiBoLOqY 31/03/08 19:50

Alıntı:

hayrullah´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 160593)
bi soruda benden olsun
tekrar dünyaya gelseydin şuanki yaşadığın hayatı bidaha yaşamak istermiydin yoksa bambaşka bi hayatmı isterdin?

hayır başka bi hayat istemezdim..ne biliim ben böle mutluyum ama bazı şeylerin daha erken hayatıma girmesini isterdim [şimdi olan]..onun dışında istediim yani bi hayat yok..

SiBoLOqY 31/03/08 19:54

Alıntı:

helin_helin´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 160587)
bende 2. hakkımı kullanayım..:)
bize biraz hobilerinden falan bahseder misin..:)

en büük hobim pc:D onun dışında pek bi hobim yok ..:D:72: aslında var ama gereksiz işte ..zaten bu okul ömrümüzü yedi ..şu rutin hayattan bi kurtulayım sen o zman hobileri gör..:D

SiBoLOqY 31/03/08 20:11

resmen terledim..güsel sorular..

Alıntı:

LastDesiqner´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 160585)
yhaw bizim donem en gıcık donemdi aslında....neresi güzel.....bizim hazırlıkta oldugumuz zaman gercek bir anadolu lisesiydi ora....;) neyse....soruma geçeym.....

3 hakkımı bir seferde kullanayım.....(:

a - Sevgilin var mı?
b - Yoqsa neden yoq?
c - Sevgilinden beklentilerin neler olurdu?

.................................................. .........................................../

ilk olarak bu soruyu sona aldım.. çünkü baya bi düşündürücü özellikle [c] seçeneği :D

a-sevgilim yok..
b-bilmem hayatımda olmaması o kadar büyük bi eksiklik diil..neden yok die hiç düşünmedim ..
c-olsaydı eğer;kıskançlık konusu aramızda kesinlikle açılmayacak , benim için büyük bişi yapmasına gerek yok ben küçük şeylerden mutlu olacak bi insanım..ondan istediim pek bişi olmazdı sadece yanımda olsun her zman bana güvensin isterdim..aklıma bu kadar geldi.:)

aklıma bişi gelirse ilerde sana sölerim :2:

SiBoLOqY 31/03/08 20:53

ben her gece düş görürüm öncelikle,ama hatırlaması zor olu..:D

dün gece ki; sabah kalkıyorum işte saatler ileri alınmış ya hani, bakıorum ki okula geç kalmışım Allah ım yazılım var geç kaldım hazırlan falan servis bensiz gitmiş neyse okula gidiorum..sora yazılıya girecem tam sınıfa geldim kapıyı çalacam tenefüs zili çalıo herkes dışarıda ..bende gidip hocadan rica ediorum hocam beni sınava alın die ama hayır dio imkansız artık alamam falan neyse rapor almaa gidiorum alıorum okula geri dönüorum ferit hocaya[müdür yard.] uzatıorum raporu bi bakıorum rapor geçmio neymiş rapor artık bizim okulda geçmiomuş ..napim bende oturup ağlıorum orda uyandım..:)

SiBoLOqY 31/03/08 21:11

hayat felsefem,[beni en ii anlatan sözler aslında herşey arkadaş çevremle(okuldakiler için bu sözler) alakalı olduu için sadece bunu uygulamaı düşündüm felsefe den kastın buysa eğer :) ]

Gürültünün patırtının ortasında sükunetle dolaş;
Sessizliğin içinde huzur bulunduğunu unutma.
Başka türlü davranmak gerekmedikçe
Herkesle dost olmaya çalış.
Sana bir kötülük yapıldığında verebileceğin
en iyi karşılık unutmak olsun.
Bağışla ve unut.”

hayrullah 31/03/08 21:16

birinci sınıfa başladığın ilk günü hatırlıomusun... hatırlıosan anlatabilirmisin :)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:14 .