Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Zeka Oyunları (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=56)
-   -   Szice KAĞITTA ne yazıyor??? :)))) (: (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=24977)

Mattet 13/08/08 21:29

gercekte her işweren benii işe alır abartmayayım ama sen rüya da benii işe almazsınn gerçekte görsen eminim benii işe alırdınn yanıı bu kadar neet cewapp rüyadırrr sen yanılmayasın sakınnnnn :72:

hackoogle 13/08/08 21:31

tamam mattetcim belki kişisel etkilemede çok başarılısın ama ya işveren
elemanı görmeyecekse, ya sadece cvba bakarsa ???

Mattet 13/08/08 21:33

ben bu soruyuu 8 yaşımdan beriiii duymuşluğumm warrr we heppp werdiğimm duyduğum cewap yukarda yazdığım cewaptırr yoksa küserimmmm :65:

hackoogle 13/08/08 21:34

düşün matte düşün başka cvp da bulursun :D

legend__1905 13/08/08 21:35

buldum kağıtta ''Ne yaptığını biliyorum'' yazıyor

Mattet 13/08/08 21:36

bildiğim cewabi neden düşüneyim kiiii sen düşünn ya cewap benim yazdığımdan mantıklı değil se ne yapacannnnn

legend__1905 13/08/08 21:38

Alıntı:

legend__1905´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 227651)
buldum kağıtta ''Ne yaptığını biliyorum'' yazıyor

Doğru mu?

hackoogle 14/08/08 09:08

tebrikler doğru cevap; [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
(Daha doğrusu firmanın istediği cevap buymuş)
Çok fazla merak ettiği için adamın başına gelmeyen kalmıyor ama kendine zarar verme pahasına kağıtta yazanı öğrenmekten de birtürlü vazgeçmiyor.Şirket bu noktada en mantıklı cevabın ya da yapılması gerekenin "vazgeçmek" olduğunu söylüyor.
Yani asıl önemli olan kağıtta yazan değil gerektiğinde vazgeçmeyi bilmek ve gereksiz hırs yapmamak..
Kağıtta.. ''Ne yaptığını biliyorum'' yazması..bu soruyla hikaye daha da anlam kazanıyor.Yani herkesin büyük sırları olabilir.
Okuyanların aaa böyle cevap mı olur diyeceklerini tahmin ediyorum.çünkü ben de aynı tepkiyi verdim firmanın asıl ölçmek istediği şey mantıklı davranmak, zarar verecek derecede hırs yapmamak olabilir.
Ama gerçekte de öyle değilmidir zaten?Gereksiz yere inat yapmanın kimseye faydası olmazgerektiğinde vazgeçebilmek de bir meziyettir. [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

zelal 14/08/08 18:02

pee ele o kadar düşündük bu muymuşş

neşşşla 14/08/08 18:17

ewet herkesin sırları olabilir ve ''ne yaptığını biliyorum'' yazılı bi kağıt insanı kuşkulandırabilir ve bazı tepkiler göstermesi beklenebilir.
ama bi kağıtta sırf bu yazıyo diye anne babanın oğlunu evlatlıktan reddedeceğini düşünmüyorum...firma birass saptırmış bence kuzen...

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:04 .