Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Kişisel Sayfanız (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Kayıp__ (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=18965)

ozlemcık 03/04/08 12:45

hayırlı olsun kayıp kısıselınnn:19:

..TebessüM.. 03/04/08 13:41

Ki$isel Yapmışız .)

Hayırlı Olsun Sayfan Kayıp__ ;)

KAYIP__ 03/04/08 15:08

tşk ederim arkadaşlar sağolun...
ya özlem sen daha ağlıyormusun yeter suussss artıkk:33: :72:

KAYIP__ 03/04/08 23:19

ben sana şiir yazmadımki...

Özlemler örselesede yüreği
Sevdanın gülü boyverecektir
Herşeye inat.
Bilirmisin sevgili
Sevdam bir kardelen'dir
Amansızca
Başkaldıran..

Merhaba sevdam;
Biliyorum artık umursamıyorsun ve duymuyorsun beni,kimbilir belkide haklısındır kendince.Beni sana ne bağladı ve dahası yüzünü dahi benden sakınan bir insana nasıl bağlandım,inanırmısın sevgili bende bilmiyorum.Ama yüreğin sesini bilirmisin,ki taşıdıysan o hisleri muhakkak taşımışsındır,hissetiysen yüreği bilirsin,o ses hiçbir zaman yanıltmaz insanı...
Bir merhabayla başlamıştı herşey,benim için belkide yaré diyar u jar için.Yürek dolusu kelimelerdi beni bağlayan.Hep aklımdadır çıkmaz o sözler"Kimse benim için şiir yazmamıştı"Evet ama ben yare hiçbir zaman şiir yazmadım ki.Ben sadece yüreğimi yazdım,kafiyeli sözlerin yüceliğine ve affına sığınarak.
Yüreğim bir "Meçhul Gemi"ydi yaşamın azgın dalgalarıyla savaşırken,sığınacak bir liman arayan."Zaman Hasat Mevsimidir"derken burçakların tırpana boyun eğdiği gibi boyun eğmiştim yarin acı sözlerine.Ve "Sitemim Sanadır"demiştim,yüreğimin sol yanı titrediğinde.Bir ağustos sonuydu "Gidiyorum"derken...

El açtım
Yalvardım senin için
Düzgün Baba'ya,
Ağuçan'a
Ve Boz atlı Xızır'dan diledim
Kahve gözlü sevdam
Ölümüne seni istedim...

"Sevdaya Son Arzumuzdur"derken yitirmiştim,hiçbir zaman sahip olamadığım,hissetmediğin umutlarımı.Oturup kıyısına yaşamın duygularımı yoklamıştım.Adım adım ilerlerken o "son"a,ayaklarım götürüken beni o bilinmeze aklıma takılıvermişti ya "yaré diyar u jar" beni sevdiğini söylerse;gitmez oldu ayaklarım durdum,düşündüm ve gözyaşlarından bir derya oluşturdum umutlarımı saldım gözyaşlarımın enginlerine...
Çıkmıyordu aklımdan o sözler"Kimse benim için şiir yazmamıştı"Evet"yaré diyar u jar"kimse sana şiir yazmamıştı belki,bende sana şiir yazmadım bilesin...Ben sana olanca güzelliğiyle yüreğimi sundum,munzurun suyuyla kutsadığım yüreğimi.Sana seslendim,sana yalvardım,hiç kimseye yalvarmamıştım bilirimisin...
Yüreğimden sızan kan
Gözlerimden akan yaş
Bilki yaré diyar u jar
Bitiyor bu ömür uğrunda yavaş yavaş
Umrunda mı?...

Ve son olarak sevgili;herşeye rağmen "Sen Sevdam,Sevdam Dersimdir"

hayat 04/04/08 14:31

ne kadar güzel bir dille anlatmış duygularını inan söyleyecek yazacak söz bulamadım

KAYIP__ 04/04/08 15:13

sağol.. hayat...

..TebessüM.. 04/04/08 17:17

Çok güzeldii yazıı .. ;)

helin 04/04/08 17:23

Alıntı:

ozlemcık´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 161783)
hayırlı olsun kayıp kısıselınnn:19:

nye ağlıyosun yaa.....:11:

Satan22 04/04/08 17:28

ağlar o onun huyudur...:)

helin 04/04/08 17:29

hımmm..:)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:54 .