Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Forum Röportajları (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=229)
-   -   7. Hafta ''Sibology'' ile Röportaj.. (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=18848)

{ZeRGuWaN} 27/03/08 21:40

7. Hafta ''Sibology'' ile Röportaj..

arkadaslar gecen hafta arkadasımız '' ato''yu tanıdık bu hafta forumuzun sevilen uyelerinden '' Sibology''i tanıyalım..

kurallar:

- bütün üyelerimizin 3 soru hakkı vardır.

- geyik yapmak yasaktır.

- kişinin çok özeline kaçmadan sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde diyaloglar kurmaya özen gösterelim.

''Sibology'' arkadaşımız kimdir neler yapar hayatı nasıl geçer kısaca tanıyalım.

Satan22 28/03/08 02:05

slm sibel...

ilk sorum şu olsun sana.. hayatında hiç pişman olucak derecede yalan konuştunmu..:)

SiBoLOqY 28/03/08 16:43

güsel soru..

Alıntı:

Satan22´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 160022)
slm sibel...

ilk sorum şu olsun sana.. hayatında hiç pişman olucak derecede yalan konuştunmu..:)

a.s satan..:)

şöyle başliim hani ufaktan pembe yalanlarım olmuştur:)[örneğin;annemle babama matematik sınavımın ii geçtiğini söledim pek iç açıcı olmadığı halde]..ama hayatımı etkileyecek hiçbi konuda yalan konuşmam ve dobra olmaktan hiçbi zaman çekinmem kısacası yalandan nefret ederim..

_kolera_ 28/03/08 17:43

peki en çok sevdiğin arkadaşın kim şu an? ve ya kimin senin en ii arkadaşın olmasını isterdin ?

helin 28/03/08 17:48

slm sibelcm...bende bi soru sorayım...:)
hangi üniversitede okumak istersin ve hangi bölüm...??

SiBoLOqY 28/03/08 17:53

Alıntı:

_kolera_´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 160097)
peki en çok sevdiğin arkadaşın kim şu an? ve ya kimin senin en ii arkadaşın olmasını isterdin ?

:20: inan ayrım yapamıorum ..iki yüzlülükten uzak olsunlarda gerisi mühim diil..:85: öle en çok sewdiim die nitelendirebileceim kimse yok...:)ki sen bizim sınıftaki kızlardan bahsediosun anladıım kadarıyla...

SiBoLOqY 28/03/08 17:57

Alıntı:

helin_helin´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 160098)
slm sibelcm...bende bi soru sorayım...:)
hangi üniversitede okumak istersin ve hangi bölüm...??

Heloşum valla artık ne gelse kabulümdür..:D[öğretmenlik dışında]Ya aslında sağlık sektöründe çalışmak isterim 6.sınıftan beri istediim bişe bu..:)

helin 28/03/08 17:59

inş canım yaa...sana tıp yakışır valla..::D

SiBoLOqY 28/03/08 18:04

inş..bakalım neler olacak...

alosar 29/03/08 20:46

şimdiki okulunda memnunmusun?

SiBoLOqY 29/03/08 21:36

Ya sizinle en güsel dönem yaşandı bitti..artık mpal eskisi gibi diil..olamazda.. yani memnun diilim ..:)
tek neden yukarıda sölediklerimde diil ferit hoca[başmüdür yard.] okulun altyapısını deiştirdi resmen onunda biraz payı var memnun olmamamda..:)

LastDesiqner 30/03/08 19:40

yhaw bizim donem en gıcık donemdi aslında....neresi güzel.....bizim hazırlıkta oldugumuz zaman gercek bir anadolu lisesiydi ora....;) neyse....soruma geçeym.....

3 hakkımı bir seferde kullanayım.....(:

a - Sevgilin var mı?
b - Yoqsa neden yoq?
c - Sevgilinden beklentilerin neler olurdu?

.................................................. .........................................../

helin 30/03/08 19:46

bende 2. hakkımı kullanayım..:)
bize biraz hobilerinden falan bahseder misin..:)

hayrullah 30/03/08 20:17

bi soruda benden olsun
tekrar dünyaya gelseydin şuanki yaşadığın hayatı bidaha yaşamak istermiydin yoksa bambaşka bi hayatmı isterdin?

SiBoLOqY 31/03/08 19:50

Alıntı:

hayrullah´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 160593)
bi soruda benden olsun
tekrar dünyaya gelseydin şuanki yaşadığın hayatı bidaha yaşamak istermiydin yoksa bambaşka bi hayatmı isterdin?

hayır başka bi hayat istemezdim..ne biliim ben böle mutluyum ama bazı şeylerin daha erken hayatıma girmesini isterdim [şimdi olan]..onun dışında istediim yani bi hayat yok..

SiBoLOqY 31/03/08 19:54

Alıntı:

helin_helin´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 160587)
bende 2. hakkımı kullanayım..:)
bize biraz hobilerinden falan bahseder misin..:)

en büük hobim pc:D onun dışında pek bi hobim yok ..:D:72: aslında var ama gereksiz işte ..zaten bu okul ömrümüzü yedi ..şu rutin hayattan bi kurtulayım sen o zman hobileri gör..:D

SiBoLOqY 31/03/08 20:11

resmen terledim..güsel sorular..

Alıntı:

LastDesiqner´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 160585)
yhaw bizim donem en gıcık donemdi aslında....neresi güzel.....bizim hazırlıkta oldugumuz zaman gercek bir anadolu lisesiydi ora....;) neyse....soruma geçeym.....

3 hakkımı bir seferde kullanayım.....(:

a - Sevgilin var mı?
b - Yoqsa neden yoq?
c - Sevgilinden beklentilerin neler olurdu?

.................................................. .........................................../

ilk olarak bu soruyu sona aldım.. çünkü baya bi düşündürücü özellikle [c] seçeneği :D

a-sevgilim yok..
b-bilmem hayatımda olmaması o kadar büyük bi eksiklik diil..neden yok die hiç düşünmedim ..
c-olsaydı eğer;kıskançlık konusu aramızda kesinlikle açılmayacak , benim için büyük bişi yapmasına gerek yok ben küçük şeylerden mutlu olacak bi insanım..ondan istediim pek bişi olmazdı sadece yanımda olsun her zman bana güvensin isterdim..aklıma bu kadar geldi.:)

aklıma bişi gelirse ilerde sana sölerim :2:

SiBoLOqY 31/03/08 20:53

ben her gece düş görürüm öncelikle,ama hatırlaması zor olu..:D

dün gece ki; sabah kalkıyorum işte saatler ileri alınmış ya hani, bakıorum ki okula geç kalmışım Allah ım yazılım var geç kaldım hazırlan falan servis bensiz gitmiş neyse okula gidiorum..sora yazılıya girecem tam sınıfa geldim kapıyı çalacam tenefüs zili çalıo herkes dışarıda ..bende gidip hocadan rica ediorum hocam beni sınava alın die ama hayır dio imkansız artık alamam falan neyse rapor almaa gidiorum alıorum okula geri dönüorum ferit hocaya[müdür yard.] uzatıorum raporu bi bakıorum rapor geçmio neymiş rapor artık bizim okulda geçmiomuş ..napim bende oturup ağlıorum orda uyandım..:)

SiBoLOqY 31/03/08 21:11

hayat felsefem,[beni en ii anlatan sözler aslında herşey arkadaş çevremle(okuldakiler için bu sözler) alakalı olduu için sadece bunu uygulamaı düşündüm felsefe den kastın buysa eğer :) ]

Gürültünün patırtının ortasında sükunetle dolaş;
Sessizliğin içinde huzur bulunduğunu unutma.
Başka türlü davranmak gerekmedikçe
Herkesle dost olmaya çalış.
Sana bir kötülük yapıldığında verebileceğin
en iyi karşılık unutmak olsun.
Bağışla ve unut.”

hayrullah 31/03/08 21:16

birinci sınıfa başladığın ilk günü hatırlıomusun... hatırlıosan anlatabilirmisin :)

SiBoLOqY 31/03/08 21:21

Alıntı:

nagy´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 160984)

:2:

3. s0rum içiN arkası yarıN

NasıLsa daha var röp0rtaj süreN qörü$ürüz

:69:

Yarın görüşürüz kib..:)

SiBoLOqY 31/03/08 21:27

Alıntı:

hayrullah´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 160985)
birinci sınıfa başladığın ilk günü hatırlıomusun... hatırlıosan anlatabilirmisin :)

az buçuk hatırlıorum..girmişiz sınıfa herkes ağlıo ben sinirden patlamak üzereim..bi yanımda bi kız oturmuş durmadan anne die ağlıo babama gidelim artık ben buraı sewmedim diorum ,,babam alışıcan dio .sora sınıf hocamız velileri dışar aldı ..ilk ders ilk heyecan ilk sorduu soruyu çok ii hatırlıorum aranıza okumayı ve yazmaı bilen var mı dedi? tabi kaçar mı herkes ağlıo fırsat bu fırsat BEN die bi bağırdım aldı tahtaya beni sohbet etmee başladık..adımı yazmamı istedi ..sora bi kaç kısa cümle yazdırdı yazdım aferim dedi ..bi hava var bende sormaın..eve gelir gelmez anlattım annemle babama ..:Dbu kadarını hatırlıorum...

S!yaH MeLeK 02/04/08 11:35

daha ne hatırlayacan abla:)

S!yaH MeLeK 02/04/08 11:36

ben de sorayım bi soru..ımm yaw soru gelmio aklıma:20: nesse gelince sorarım:D

Arkeolog 02/04/08 16:39

Selam Sibel, benim de bir sorum var; hayatta en nefret ettiğin şey nedir ve ondan neden nefret ediyorsun?

SiBoLOqY 03/04/08 20:02

Alıntı:

Arkeolog´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 161535)
Selam Sibel, benim de bir sorum var; hayatta en nefret ettiğin şey nedir ve ondan neden nefret ediyorsun?

tahammül edemediim iki şey var..birincisi ikiyüzlülük;ikincisi yalan..

neden nefret ediorum bilmiorum ama karşımdakinin öle bi karakterde olduunu anlayınca inan bana artık tanımam onu..gereksiz buluyorum ikiyüzlülüğü ve yalanı .."dürüst olmak en güzeli" ..umarım anlatabilmişimdir..:)

SiBoLOqY 03/04/08 20:03

Alıntı:

dertkolik´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 161452)
ben de sorayım bi soru..ımm yaw soru gelmio aklıma:20: nesse gelince sorarım:D

oke sen bilirsin..:)

Arkeolog 03/04/08 20:52

Alıntı:

Sibology´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 161914)
tahammül edemediim iki şey var..birincisi ikiyüzlülük;ikincisi yalan..

neden nefret ediorum bilmiorum ama karşımdakinin öle bi karakterde olduunu anlayınca inan bana artık tanımam onu..gereksiz buluyorum ikiyüzlülüğü ve yalanı .."dürüst olmak en güzeli" ..umarım anlatabilmişimdir..:)

İnşallah böyle insanlar seni bulmaz. Şimdi de ikinci soruyu somak istiyorum;
Söyler misin sevgili Sibel
; "tam bana göre" dediğin bir meslek var mı? Yani hayalindeki meslek nedir, bunu bizimle paylaşır mısın?

SiBoLOqY 04/04/08 19:30

Alıntı:

Arkeolog´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 161932)
İnşallah böyle insanlar seni bulmaz. Şimdi de ikinci soruyu somak istiyorum;
Söyler misin sevgili Sibel
; "tam bana göre" dediğin bir meslek var mı? Yani hayalindeki meslek nedir, bunu bizimle paylaşır mısın?

Aslında yararıma olacak iki meslek var doktorluk ve eczacılık..ya hani ben daha yeni üniversiteye başlayınca ablam 3.sınıfta olacak ..[tıp]onun bana getirecei artıları saymadan geçemiorum.. öteki tarafta eczacı olan akraba sayısı da etkilio seçimimi..bakalım inş ikisinden biri olur..+hayalimdeki meslek die bi seçim yapamıorum artık herşey öss de alacaım puana bağlı ...

Arkeolog 04/04/08 23:42

Alıntı:

Sibology´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 162195)
Aslında yararıma olacak iki meslek var doktorluk ve eczacılık..ya hani ben daha yeni üniversiteye başlayınca ablam 3.sınıfta olacak ..[tıp]onun bana getirecei artıları saymadan geçemiorum.. öteki tarafta eczacı olan akraba sayısı da etkilio seçimimi..bakalım inş ikisinden biri olur..+hayalimdeki meslek die bi seçim yapamıorum artık herşey öss de alacaım puana bağlı ...

Bence "seçimimi öss ye göre yapacağım" diye düşünmen yanlış. Çünkü öss de alacağın puan sana bağlı, yani istediğin meslek aslında senin elinde.. Neyse, İnşallah istediğin olur... Cevapların için teşekkürler. Üçüncü sorum da başka zamana kalsın...

SiBoLOqY 05/04/08 13:30

Alıntı:

Bence "seçimimi öss ye göre yapacağım" diye düşünmen yanlış. Çünkü öss de alacağın puan sana bağlı, yani istediğin meslek aslında senin elinde.. Neyse, İnşallah istediğin olur... Cevapların için teşekkürler. Üçüncü sorum da başka zamana kalsın...
ii dileklerin için teşekkür ederim..

sen bilirsin görüşmek üzre bb..:)

muhemar 05/04/08 16:30

Bekir aslında kendi kulvarında en can alıcı soruları sormuş. :)

Bildiğin gibi ben kimseye bugüne kadar soru sormadım. Ama forumdaki katkıların ve yaşına göre olgunluğun soru sormama neden oldu diyebilirim. Paylaşımlarının devamını diliyor, diğer tüm üyelerimizde de aynı özveriyi bekliyorum. Soruma gelince:

- Bu forumda yazılarını, tavırlarını en çok beğendiğin üyemiz?

SiBoLOqY 05/04/08 18:12

Alıntı:

muhemar´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 162648)
Bekir aslında kendi kulvarında en can alıcı soruları sormuş. :)

Bildiğin gibi ben kimseye bugüne kadar soru sormadım. Ama forumdaki katkıların ve yaşına göre olgunluğun soru sormama neden oldu diyebilirim. Paylaşımlarının devamını diliyor, diğer tüm üyelerimizde de aynı özveriyi bekliyorum. Soruma gelince:

- Bu forumda yazılarını, tavırlarını en çok beğendiğin üyemiz?

bekir zor sormuştu gerçekten..:)

kimseye soru sormadıını biliyorum muhemar abi..soruna gelince sadece bi kişinin adını veremem ki çünkü herkes belirli bi alanda çok ii ..mesela;
nagy şiir bölümünde sürekli takip ettiğim biri..sonra satan22 geyik bölümünün en iilerinden denilebilir herkesin belirli bi karkısı var..sayamadıım çok isim var ama saolsunlar hepsi foruma ayrı bir renk katıyo..:)

Arkeolog 10/04/08 18:00

Selam sevgili Sibel;
Bir soru daha sorma hakkım kalmıştı, işte onu kullanmak istiyorum, yanıtlarsan memnun olurum...
Özeline kaçmıyorsa, şimdiye kadar yaşadığın en büyük hayal kırıklığını bizimle paylaşır mısın?

Bu arada sorduğum ikinci soru başka bir arkadaşımız tarafından benden önce sorulmuş, ben geç fark ettim. Senden ve o soruyu soran arkadaşımızdan özür diliyorum...:72:

SiBoLOqY 10/04/08 18:09

:) sorun diil ..

yaşadıım en büyük hayal kırıklığı;
ya valla hiç aklıma gelmio..:Dama yaşamadım öle büyük çapta bi hayal kırıklığı..

Arkeolog 14/04/08 16:25

Yanıtların için teşekkür ederim sevgili Sibel. Umarım hayal ettiğin gibi bir hayat yaşarsın...İyi forumlar...:2:

SiBoLOqY 14/04/08 16:38

. . .Hayallerimi qerçekleştirmek için elimden qeleni yapıcam. . . asıl ben teşekkür ederim soruların için..;) sanada ii forumlar..:):1:

tutsak_07_ 18/04/08 13:47

3 soruyu birden sorcam
1- özür dilemek sence ne anlama geliyor ve en son kimden ne için özür diledin?
2- seni sen yapan yani seni diğer insanlardan ayırdığını düşündüğün bişey warmı??
3- sana soru sorulmasından hoşlanırmısın???
cvpların için şimdiden teşekkürler

ßæ

SiBoLOqY 18/04/08 17:19

Alıntı:

tutsak_07_´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 166549)
3 soruyu birden sorcam
1- özür dilemek sence ne anlama geliyor ve en son kimden ne için özür diledin?
2- seni sen yapan yani seni diğer insanlardan ayırdığını düşündüğün bişey warmı??
3- sana soru sorulmasından hoşlanırmısın???
cvpların için şimdiden teşekkürler

ßæ

1) özür dilemek bence bi insana verilmiş olan en güsel özelliklerden biri...Erdemliliğin gereklerinden ... ama ufak tefek şeyler yüzünden özür dilemekten hoşlanmam.. en son dün biyoloji hocamdan özür diledim..nerdeyse flashını bozuodum..:D ondan dolayı..;)
2-Beni ben yapan bi özelliğim??Aslında beni diğer insanlardan ayıran özelliklerimi kendim deil karşıdakiler(arkadaşlarım) söyler..vardır mutlaka ama şimdi aklıma gelmio
3-Bana soru sorulmasından hoşlanırım tabi .. ama önemli die nitelendirmediim sorulardan pek hoşlanmam...

önemli diil..sorular için ben teşekkür ederim...:)

SiBoLOqY 18/04/08 17:25

Alıntı:

nagy´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 166539)
Röportaj haftaN bitmedeN yakaLadım
s0N s0rum:

bu röp0rtaj saNa Ne ifade etti; seNiN açıNdaN nasıL qeçti?

Açık konuşmak gerekirse bu kadar soru sorulacaını tahmin etmemiş ve zerguwan a beni takmazlar gibisinden cümleler kurmuştum..:)bana şunu ifade etti "önyargılı olmak insanı yanıltan gerçeklerden biri"

benim açımdan ii geçti bi şeyleri paylaşmak bütün insanları ettiği gibi beni de mutlu ediyo...:)

soruların için teşekkür ederim..:)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:12 .