Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Edremit (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Yorum bekliorum... (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=103)

LastDesiqner 10/02/07 20:02

Yorum bekliorum...

Dikkatimi çeken bişi oldu arkadaşlar.... Batıda en dandik sahili olan bi yere baqıosunuz.. adamlar mükemmel sahil lokantaları, dinlenme tesisleri, son derece nezih picnic alanları vs... kurmuşlar.... Bizim elimizde böle güsel bi göl,bu kadar yeşil bi ilçe(edremit) ve olabildiğince mekan olmasına rağmen neden kullanamıoruz... mrq ediorum... düşünüorum da edremit ist.de fln olsa nasıl bi yer olurdu...

HaCkErLy 10/02/07 20:08

kanka boş ver bölesi daha ii olm burda en dandik plaja girmek için 10 YTL veriyoz siz orda beleşe yüzüyosunuz bırak öle kalsın Toprak Özele girince Güzel olmuyo ;)

muhemar 11/02/07 01:50

şartlar ve coğrafi konumlar çok farklı yaşam tarzlarını meydana çıkarıyor. bölgemizde kış biraz fazlaca uzun. dolayısıyla yazı doyasıya yaşayamıyoruz. 3 ay falan. ama batıda bu süre çok daha uzun. şartlar bunu gerektiyor derim ben... :)

ato--- 03/03/07 16:35

walla bence beqir cok haklı değerlendirmei bilmiorz wandaki güzellikleri...eğer gereken önemi werirsek wanımız için de çok ii olr..

gokhanaygun 05/04/07 12:21

Arkadaşlar bence edremite bi kaç bişeyde yapılsa hiç te fena olmaz yanı mesela bi kaç otel daha ....veya bi plaj daha ....ya biraz daha bişeyler olsa iyi olur ama ben bi edremit vatandaşı olarak ...diyorum tek kelimeyle harika bir yer yanı bu kadar ilgisizliğe ramen çok güzel bi yer ve çok da doğal...

hackoogle 26/06/07 19:52

yoruma gelince hepimiz bekire katılıyoruz ama emin olun ki yarın öbür gün iş adamı olduğumuzda buralara yatırım yapmak akjlımızın ucundan bile geçmez ...
hatalıysam lütfen aramızda kalsın:)

cemil 26/06/07 20:03

nedenini bn size söyliyim burda batıdaki düşünceler doguya yatırım yapılsa bişey olmaz bişey kazanamayız düşüncesi insanlar doguda neden çoğunlukla terörist gözüyle baklıyo size soruyorum siz daha iyi bilirsiniz oralarda yaşadıgınız için iş sıkıntısı çok yatırım yapılsa bi şey olmuyacak diye düşünüyolar insanlar batıya yönelmiş artık herşey batıdan yürütülüyo ama inşallah bi gün olur devran dönerde anadolu tek dogu degil yatırımların tek yapılacagı yer olurda insanlar o insanlar muhtaç olur...

salelltd 26/06/07 20:22

batıdaki sahillere turistler-iş adamları ws daha çok geliyo we doğal olarak ülke tanıtımına daha çok katkı yapıyo batı sahilleri. temel nedeni budur kanımca. doğuda çok gelişmiş iller olsa, bi istanbul-izmir gibi stratejik öneme, coğrafi konuma, nüfusa, turizm gelirine ws ws sahip bi yer olsa ordaki sahiller de batıdakinden farklı olmaz.

LastDesiqner 26/06/07 23:38

eyw. hepinize teşekkrler...

Satan22 27/06/07 00:23

olucak olucak zamanla herşey olur be kardeşim..:85:

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:48 .