Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Silinmiş linkler ve resimler (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=166)
-   -   PSP 3.90 M33 temaları Süperlerr...(Sürekli Güncel) (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=17405)

miniendin 10/02/08 19:43

PSP 3.90 M33 temaları Süperlerr...(Sürekli Güncel)

P360 Halo Edition
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Download:[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
__________________________________________________ ______________________________________________

Hex- Black
Download:[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
__________________________________________________ ______________________________________________

SchmEdiA SchEnteR XMB Theme

Organ Remix

Yukarıda verdiklerim fat psp için geçerli slimdede olabilir ama denenmemiştir kendine güvenen varsa denesin

iNaFlow slim&fat

Bu tema kendi kullandığım çok güzel bir tema hem slim hem fatta kullanılabilir.

Large Original II Midnight Black 3.90 M33 PSP Slim & Fat
__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________

Temaların kurulumu:indirdiğiniz dosyayı rardan çıkarın.PSPyi tamamen kapatın(kapatma tuşunu 3 saniye boyunca yukarı ittiriverin)Şimdi R tuşuna basılı tutatrak pspyi açın karşınıza recovery menü gelecek.pspyi usb ile pcye bağlayın recovery menü altında advanced-->flash0'a basın.Pcde flash0 ın içeriği açılacaktır.İndirdiğiniz tema dosyasında hangi klasör isimleri varsa pspnin flashında o isimlerle değiştirin.mesela indirdiğiniz temada module klasörü varsa flash0da da bunu module klasörüyle değiştirmek zorundasınız.Bütün işlemleri yaptıktan sonra recovery menüden exitı tuşlayarak pspyi açabilirsiniz hayırlı olsun temanız değişti :11:

FLASHTAN TEMA YÜKLEMEK RİSKLİ BİR İŞTİR BRİCK RİSKİ TAŞIR.ÖZELLEŞTİRMEYİ SEVENLER İÇİN BENCE GÖZE ALINIR BUNLARI DENEMEK.YİNEDE SİZE KALMIŞ.
DOĞABİLECEK HERHANGİ BİR SORUMLULUKTAN BEN VE VAN.GEN.TR AİLESİ SORUMLU DEĞİLDİR DUYRULUR
.
:4: :4:

Herhangi bir ters işlem sonucunda pspniz yarı brick olursa yani sadece recovery menü açılıosa buradan 3.90 m33 orjinal flash0 dosyasını indirip flash0 kalsörünün içindekilerle değiştirebilirsiniz.

Download 3.90m33 flash0:[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

flash0 rar şifresi:miniendin

AZAZİL 10/02/08 22:54

emeğine sağlık

istawrit34 16/03/08 15:31

ya ben recovery menüsünü bi türlü açamadım yardım eder msnz plz...

miniendin 16/03/08 15:38

Alıntı:

istawrit34´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 157214)
ya ben recovery menüsünü bi türlü açamadım yardım eder msnz plz...

Şimdi efendime söyleyeyim psp açıkken POWER tuşunu 3 saniye kadar yukarı doğru bas psp tamamen kapansın.sonra psp kapalıyken elin R tuşunda basılı kalsın sonra POWER tuşunu bi kez yukarı doğru it bırak recovery ekranı gelince elini R tuşundan çekebilirsin...Bu arada versiyonun kaç?

istawrit34 16/03/08 15:45

Alıntı:

miniendin´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 157220)
Şimdi efendime söyleyeyim psp açıkken POWER tuşunu 3 saniye kadar yukarı doğru bas psp tamamen kapansın.sonra psp kapalıyken elin R tuşunda basılı kalsın sonra POWER tuşunu bi kez yukarı doğru it bırak recovery ekranı gelince elini R tuşundan çekebilirsin...Bu arada versiyonun kaç?

3.90

istawrit34 16/03/08 15:48

ya dediğini aynn yapıorum ama recovery ekranı gelmio işte normal bildiimiz gibi açılıo..:(

miniendin 16/03/08 15:49

Dostum senin versiyonun offical yani sonynin orjinal versiyonu bununla hiçbişey yapamazsın sen sadece film müzik dinlemek dışında.

istawrit34 16/03/08 15:51

hee yazmıo peki m33 ü nerden yükleyebilrm??

istawrit34 16/03/08 15:54

hmm bunlar yani sadece kırılmış versiyonlar için.. tamam tşkkr ederim bn bunları orjinal versiyonlarda da kullanılabileceğini sanıyodum.. tekrar teşekkürler..

miniendin 16/03/08 16:10

Ne demek herzaman yardım 7/24 :11:

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:24 .