Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Sinema (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=95)
-   -   En Son İzlediğiN Film..? (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=28423)

ŞiRaZ 22/01/09 18:47

En Son İzlediğiN Film..?

En Son İzlediğiniz filmi Ve Film hakkındaki Yorumlarınızı Yazın bakalım kim neler İzlemiş..:20:

tutsak_07_ 22/01/09 19:39

Son DerS: hayatın ertelenmeye gelmeyecek kadar kısa; hayalleri gerçekleştirmeye yetecek kadar uzun olduğunu anlatıyor... hayatı hiçbir zaman ertelemeyeceksin... yoksa oda seni erteler... siyasi içerikli bir film ama bir okadar etkileyici... izlemeyenlere tavsiye ederim...

ßæ

..::ŞiMaL::.. 22/01/09 21:37

tepenin gözleri: harika bir korku filmi. Gerilim sevenlerin muhakkak izlemesi gereken bir film...

KeLeBeK 27/01/09 16:31

yüksek tansiyon --->insanı koltuğa çivileyebilen güzel bir filmdi.her ne kadar karışık gibi görünse de şizofreni hastalığını bilenler filmi anlayabilir, Gerilim sevenler için ideal bi film..

Wahshi 27/01/09 18:25

En son Testere 5'i izledim. Bildiğimiz eski işkenceler. Fakat etkileyici olabiliyor bazı sahneleri. +18 lere öneririm. ;) Baya mideniz bulanır. :)

tutsak_07_ 28/01/09 21:25

the notebook: son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden biri... aşk dediğin böyle olmalı dedirtecek cinsten bir film... sewmek değer wermek we beklemek we sonunda... aşk acınız warsa mendillerinizi yanınıza alın öyle izleyin:)...
iyi seyirler...

ßæ

tod____ 28/01/09 21:38

en son nisan dewrimi ni izlemiştim çok qüzeldi...

..::ŞiMaL::.. 28/01/09 23:36

Alıntı:

KeLeBeK´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 258005)
yüksek tansiyon --->insanı koltuğa çivileyebilen güzel bir filmdi.her ne kadar karışık gibi görünse de şizofreni hastalığını bilenler filmi anlayabilir, Gerilim sevenler için ideal bi film..

Bi Kaç Gün Önce İzledim :89:hakikaten Süper Bir Film:1:

IssızAdam... İzlenmeye Değer Bir Film, Fazla Söze Gerek Yok Muhakkak izlemelisiniz..:85:

By_Espr!C 29/01/09 13:45

Harry Potter ve Ateş Kadehi :)

..::ŞiMaL::.. 29/01/09 19:51

Ayakta Kal... eskı Türk filmlerinden esinlenerek yazılan bır film.... Küçük Emrah filmlerine meraklı herkez izlemeli:D ama açıkcası ben pek begenmedim...

hackoogle 05/02/09 12:20

''21''
bir dehanın ne sekillerde kullanılabilecegi...Filmde ozellikle MIT'deki ders sahnelerinde uzerinde durulan teori ile paralel bir oyku Ben'in basına gelenler. Atmosfer super, muzikler etkileyici...konusu, akıcılığı, müzikleri, görüntüleri tek kelime ile harika mutlaka izleyin.... Kevin Spacey icin de fazla soze gerek yok. ALIN VE İZLEYİN!!

neşşşla 05/02/09 16:51

21....cd de senin zaten...:):)

SiBoLOqY 05/02/09 20:31

away from her "O'ndan uzakta"

harika bi film...

tutsak_07_ 06/02/09 02:43

uzaylı arkadaşım "C7"
komedi filmi izlenmesi gerekir bence

ßæ

hackoogle 06/02/09 19:34

Alıntı:

neşşşla´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 259305)
21....cd de senin zaten...:):)

güzel filmdi değil mi :)

neşşşla 07/02/09 17:28

ewet güzeldi...:)

güz sancısı....(süper bi film)

..::ŞiMaL::.. 09/02/09 20:16

-DiĞeRLeRi- İZlenmesi gereken bir film ama Söylenildiği kadar korkunç bir film değil.....(bence)

hackoogle 11/02/09 22:47

TEMMUZDA _ Fatih AKIN ın en güzel filmlerinden biri.. izleyin tavsiye ederim ((:

R4P-M4ST3R 12/02/09 12:56

Ayakta Kal Bu Filmi İzleyeceğim Son İzlediğim Fim Korsandı İsmini Bilmiyorum :D

..::ŞiMaL::.. 12/02/09 21:03

ÇılGın Cuma- Komedi Gerçekten izlenmesi gereken bir film(eski 3 yıldır çekilmiş ama süper):1:

Mattet 12/02/09 21:05

ıssız adam süper bir yapımmm:)

..::ŞiMaL::.. 12/02/09 21:13

Alıntı:

Mattet´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 260240)
ıssız adam süper bir yapımmm:)

katılıyorum Gerçekten Süper(fakat sonu)

Mattet 12/02/09 21:16

ewet sonu duygu dolu duygulanmamak gerçektende zor :(

..::ŞiMaL::.. 12/02/09 21:20

ben DuyGulanmamıştım Ama Sınemada herkez aglıodu Ayıp Olmasın Diye başımı egip Aglıyomus gibi yaptım:D:D

Mattet 12/02/09 21:22

işte sorunda burda yaşamak belkide senin hiç kalbin incinmemiştir...

..::ŞiMaL::.. 12/02/09 21:36

Belkıde.... Yaşamakta istemezdim.... Sevdiğim insana Grur Yapıp Onu SevDiğini soyleyememek acıdır heralde....(ama grur iyidir...)
(ama yalan olmasın bi sızı hissettim okadarda duygusuz değilim:D)

Mattet 12/02/09 21:43

bazı karekteristik yapılar demek ki bir değilmiş bu filimde erkek dünyasına değinmiş bir erkeğin dünyası çook zorluklarla gizemlerle kaplıdır.. sen bile terk etmeyi ( filimde) anlamamışsınn....

..::ŞiMaL::.. 12/02/09 21:58

Alıntı:

Mattet´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 260258)
bazı karekteristik yapılar demek ki bir değilmiş bu filimde erkek dünyasına değinmiş bir erkeğin dünyası çook zorluklarla gizemlerle kaplıdır.. sen bile terk etmeyi ( filimde) anlamamışsınn....

Bana Erkeğin Bu filmde haklı olduğunu İdda etmiyorsun değilmi..:) Sırf başka kadınlarla olabilmek adına kadını hiç yere terk etmesi Hiçte Erkek açısından duygulanılacak bir Durum değil.. Ben kıza Üzüldüm Daha doğrusu Erkekler Yüzünden dünyası Yıkılan kadınlara...

Mattet 12/02/09 22:06

sen hemcinsin gözüyle izledin bende kendi hemsinsimin gözüyle izledimsen sen hiç yalnızlığı yaşamadınn belki ben yaşadım yalnızlık çok kötüdür sana aşık olur öyle karanlık bir gizemdir bu gizem seni en sewdiğin hayatından sahip olduğun aklında bile vaz geçtirir bu yüzden değilmiidr tıp dilinde piskolojik vaka bunu yaşamadan bilmezsin bu en kısa anlatımıyla başkalaşmadır kendin olmamaktır filimde ana tema budur ayrılık sahnesinde sen beni birgün anlarsın deddi bende sana demek istiyorum sen beni bir gün anlarsın........ :(

..::ŞiMaL::.. 12/02/09 22:13

Dediğin Gibi Böyle Büyük Bi Aşk yaşamadım Bilemem Ama Benim burda Anlamadığım Aşk değil, Bu kadar Severken Terk etmek...?? Kendinden daha Çok Sevdiğine Acı çektiriyorsun bu durumda... İnsan Sevdiğine "YAR" Demiş, Elinin Kesilmesine bile Dayanamazken, Canı bildiği Birini Bu derece İncitmenin Mantığını Anlamıyorum..?

Mattet 12/02/09 22:17

bazi değerleri kaybettikten sonra anlıyorsunn bu da insan denen varlıkların yapısın da var sonunu bilmeden kendini ucuruma atmak gibi........

..::ŞiMaL::.. 12/02/09 22:20

Sonunu Düşünmeden Hareket Edene Acınmaz bence..:) En azından ben acımam:2:

Mattet 12/02/09 22:25

hata olmasın diyorsun insan oğlu öyle bir varlıkki en büyük kusuru hata yapmaktır sadece bir insan hata yapmamış o da sevgili peygamberimiz :)

..::ŞiMaL::.. 12/02/09 22:32

Hata yapmak var Birde Yanlış Yapmak.. Bu adamın yaptığı hata Değil Yanlış..:)

Mattet 12/02/09 22:36

orda anlatılmak istenen ıssız adamın öyküsü yalnızlıklığın yıkımları ayy yine suç bizde yaniii burda anlatılmak istenen küçük bir ayrıntı ve sonu pişmanlık sen hiç elinde olan we sahip olduğun bir varlığın değerini bilmezssin ama kaybedince anlarsınnn hele bu gönül yarası olunca dahada acıtır..... filimde deddiği gibi ilerde sen beni anlarsın birgün.....

..::ŞiMaL::.. 12/02/09 22:42

Valla Kusura bakmayın hiç bir kadın böyle mazosiştliği Böyle Bir sadistliği anlayamaz..:)

Mattet 12/02/09 22:49

kusura bakma zaten hiç bir erkekte anlamasını beklemez zaten ortada anlam werilecek bir konu olsaydı bu sawaş lar olmaz hiç çocuklarda ölmez diiii bu anlamsızlık hep asırlardan beri var bayanlar tarafından oluşuan feminist fikir akımı bunun en önemli kanıtıdır zaten anlamlı olanda anlamsızlaştırılıyor oysa bir erkeğin dünyası ne kadar ince olduğunu bi fark etseler zaten biz hep bu düşünce oluşacak diye beklemekte yiz ama erkek kadın dünyasına hep ince fikir akımıyla yaklaşmıştır hep onu anlamak için caba sarfetmiştir ve zafere ulaşmıştır çünkü onlarında bir anne adayı olduğunu keşfetmiştir ve onlarsız bir dünya istememiştirrrr onun namusu onun özgürlüğü ilkesini benimsemiştir...... :)

heresigo 24/04/09 10:29

ben en son güneşi gördüm filmini izledim güzeldi ama biraz şaçmaydı

Arkeolog 22/06/09 10:42

"Bahoz"... Gerçekten çok güzel bir filmdi.

by-zfr 24/06/09 12:24

en son melekler ve şeytanlar filmini izledim.
aslında oldukça güzel bir film. da vinci şifresi filminin devamı sayılabilir ama vatikanın bir çok sansürü nedeni ile film biraz kopmuş.
yine de güzel bir film

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:23 .