Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Duyurular & Site Haberleri (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Geçmiş OLsun ato-- (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=15307)

LastDesiqner 28/12/07 16:31

Geçmiş OLsun ato--

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

forum.van.gen.tr geçmis olsun ekibi:) bugün ato arkadasımızı evinde ziyaret etti. Dün oynadıgı halı saha macında sag dizi donen ato arkadasımız 2 gündür evde yatıyor.
Daha önce başından buna benzer bir olay gecen, uzman dersane ogrencisi uyemiz MKtr tecrübelerine dayanarak yaptıgı açıklamada;

atonun 4 gün sonra eski saglıgına kavusup yeniden arkadaslarının arasına donebilecegini söyledi. Bunları duyan ato gozyaslarına hakim olamadı....sonradan aramıza katılan apobey_7 abimizi goren ato-- beyin kalp çatışması içinde ne yapacagını sasırarak kendini LastDesiqner' ın kollarına bıraktı...:11:

Gecmis olsun ato--...
En kısa zamanda aramıza donmen dilegi ile....

Forum.Van.Gen.Tr Geçmiş Olsun Ekibi

ato--- 28/12/07 16:37

:) hepinizden allah razı olsun gençler :)

LastDesiqner 28/12/07 16:43

senden de cano....;)

sea star 28/12/07 16:45

geçmiş olsun

ato--- 28/12/07 16:48

teşekkür ettim sea star ;)

apobey_7 28/12/07 17:42

:11:
Alıntı:

LastDesiqner´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 132942)

forum.van.gen.tr geçmis olsun ekibi:) bugün ato arkadasımızı evinde ziyaret etti. Dün oynadıgı halı saha macında sag dizi donen ato arkadasımız 2 gündür evde yatıyor.
Daha önce başından buna benzer bir olay gecen, uzman dersane ogrencisi uyemiz MKtr tecrübelerine dayanarak yaptıgı açıklamada;

atonun 4 gün sonra eski saglıgına kavusup yeniden arkadaslarının arasına donebilecegini söyledi. Bunları duyan ato gozyaslarına hakim olamadı.

sonrasında aramıza katılan apobey_7:85: .... :11:
Gecmis olsun ato--...

Satan22 28/12/07 17:48

ula bilseydim diğer bacağınıda ben kırıcaktım..:72::11: bu ne hal nan yakışıyomu senin gibi profesiyonel bir oyuncuya..:11: nese canım benim hem yıkmak istemişler belli ama kimse kardeşimi yıkamaz...:85: haberim olsaydı bende gelirdim geçmiş olsuna ama yeni öğrendik. tekrar geçmiş olsun tezelden eski sağlığına kavuşman dileğiyle kib...

LastDesiqner 28/12/07 17:59

Alıntı:

apobey_7´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 132978)
:11:

......yhaa unuttuk seni abi....k.bakmaaaa......:72:

Alıntı:

sonradan aramıza katılan apobey_7 abimizi goren ato-- beyin kalp çatışması içinde ne yapacagını sasırarak kendini LastDesiqner' ın kollarına bıraktı...
düzelttim abi....:D

sinem 28/12/07 19:31

GEÇMİŞ OLSUN ATO...

MKtr 28/12/07 21:59

Alıntı:

LastDesiqner´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 132942)

atonun 4 gün sonra eski saglıgına kavusup yeniden arkadaslarının arasına donebilecegini söyledi. Bunları duyan ato gozyaslarına hakim olamadı....sonradan aramıza katılan apobey_7 abimizi goren ato-- beyin kalp çatışması içinde ne yapacagını sasırarak kendini LastDesiqner' ın kollarına bıraktı...:11:

Gecmis olsun ato--...

:11: :11: :11: yaw ato üzme kendını...göz yaşlarını görünce ben de ağlamak itedim:19: :11: :11: :11:

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:51 .