Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Kişisel Sayfanız (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=97)
-   -   tutsak_07_ (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=23471)

SiBoLOqY 01/07/08 16:22

Alıntı:

tutsak_07_´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 203265)
wanlıyım... 2006 mpal mezunuyum... kocaeli üniversitesi öğrencisiyim...Beşiktaşlıyım ve BOBO hayranıyım... söyleyecek başka bişey bulamadım... merak ettiğiniz yada atladığım başka birşey warsa sorabilirsiniz;)

ßæ

kocaelide hangi bölümdesin ..:D bide adını öğrenseydim yaw belki tanıorum..:D

tutsak_07_ 01/07/08 16:34

mühendis olcam bölüm kalsın şimdilik nede olsa değişecek;)
bi kamyon ismim war benim her ortamda başka bir isim ama okulda arkadaşlarım MUHAMMED derlerdi...

ßæ

SiBoLOqY 01/07/08 16:39

Alıntı:

tutsak_07_´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 203311)
mühendis olcam bölüm kalsın şimdilik nede olsa değişecek;)
bi kamyon ismim war benim her ortamda başka bir isim ama okulda arkadaşlarım MUHAMMED derlerdi...

ßæ

hmm teşekkür ederim bilgiler için...:)

tod____ 01/07/08 16:40

bne qeldim:caylar::caylar:çaylarla...;)

tutsak_07_ 01/07/08 16:40

Alıntı:

Sibology´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 203320)
hmm teşekkür ederim bilgiler için...:)

yine beklerim;)

ßæ

tutsak_07_ 01/07/08 16:42

h.g benim çay biraz açık olmşsanki:) yinede saol... dur poğaça getireyim:D

ßæ

tod____ 01/07/08 16:51

hmm yok yaw demli olmalı ama yeniliyim çayları

tutsak_07_ 01/07/08 16:53

ellerine sağlık:)

ßæ

tutsak_07_ 01/07/08 16:54

Gülemiyorum artık. En iyi yapabildiğim şeyi kaybettim aslında önce seni ve senle birlikte her şeyimi kaybettim. Yanımda yoksun…
Olsan sarılırdım sana sıkı sıkı. Bırakmazdım, sıkılır, bağırır çağırırdın ama ben biraz daha fazla sarılırdım sana.
Biliyorum benden bağımsızdın. Hiç sahip olamadım sana. Olmakta istemdim aslında, çünkü hep yanımda olacaktın… Ya da ben öyle sanmıştım…
Sana ilk satırlarımı yazdığımda, yine mum ışığı vardı odamda. Soğuk, beyaz bir defterin her şeyi hayale dönüştüren sayfalarında ilk kez seni yaşamıştım…
Şimdi uzun yağmurların ardından yine mum ışığıyla dolu odamda, yine ve hala sana yazıyorum…
Çünkü ben her hayal kırıklığım, her duvara çarpışımda sonra hala sana dönüyorum…
Ne kadar zamandır böyleyim, ne kadar zamandır en yakın dostum özlem hatırlamıyorum. Sanki zaman durdu…
Evet, özlüyorum ve özlemeyi de seviyorum. Çünkü özlemin içinde aşkım, mutluluğum umutlarım var.
Gidenlerin ardından ağıt yakmayı öğreneli çok uzun zaman oldu ama sen BAMBAŞKAYDIN…
Seni birine anlatmaya kalksam sözcükler yetmiyor, kelimeler acizleşiyor… Neye benzetsem hep bir yanın eksik kalıyor…
Uzun zaman oldu içimdeki mavilerin donalı. Kendim seçtim sevdayı tek başıma yaşamayı. Yalnızlığımın sorumluluğunu taşıyacak kadar da yürekli olduğumu düşünür ve söylerim herkese gururla…
Geceler sancı olur işlerdi içime ama yüreğimde yaşattığım sevdamı düşündükçe, içime yayılan sıcaklık alıp götürürdü tüm sancılarımı…
Yaşanmıyor sensiz buralarda. Anılar gelip batıyor şah damarıma… Gözlerimden yaş süzülüyor dudaklarıma…
Katili oluyorum gecelerimin her yakamozda bir ayı kalaylıyorum bir denizi savunuyorum rüzgarlara vuslat dilekçemi…
YAŞANMIYOR HASRETİNLE BÖYLE BİR BAŞIMA…
Sensiz yaşayamayacağımı anla artık gözlerimden bu düşünceleri al artık ne olur…
Hayallerim sönük yaşmaya çalışırken ben… Sen nerelerdesin… Uzun zaman oldu dokunmayalı sana…
Dursun zaman konuşmayalım kimse görmesin yalan gözler, sussun bütün insanlar SADECE…
SADECE sen konuş… Seni seviyorum de… Yeniden yeşersin yeniden can bulsun dünyam hadi… Yüreğimden can kopartılıyor sanki… Lütfen tut ellerimden artık… Yoruldum çok…
Ne olur inan bana seni ölümüne sevmişim…
Sensizlik öyle acı veriyor ki bana dalıp dalıp gidiyorum bak uzaklara kalbim derinden sızlıyor ağrıyor işte…

ßæ

tod____ 01/07/08 16:58

hmm qüzeLmşş... çayını doldurayım mı?

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:38 .