Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Samsung (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=209)
-   -   Samsung Android Market (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=34467)

LastDesiqner 02/08/11 15:16

Samsung Android Market

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Android telefonlar için içerik yağmuru başladı! Türkiye’nin ilk Android içerik marketini hayata geçiren Samsung Mobile, sınırsız eğlence ve uygulama imkanı sunan Android işletim sistemli Samsung cep telefonlarınıza sizler için bir eğlence portalı hazırladık.

Android işletim sistemli bir Samsung cep telefonunuz ile dünyanın en beğenilen poker oyunlarından, yüzbinlerce kişinin oynadığı Ace Roller Video Poker ve muhteşem eğlence kaynağı Alien Assault oyunu gibi daha bir çok oyuna, en güzel duvar kağıtlarına ve inanılmaz videolara Samsung Mobile Android Market aracılığı ile sahip olabileceksiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken cep telefonunuzdan [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] adresine girerek içerikleri seçmek ve beğendiklerinizi cep telefonunuza indirmek!...

jirhat 03/08/11 10:31

Samsung kullanmakta sorun olmasa da,
Android işletim sistemine sahip bir telefon sahibi olmak için bu Mübarek ayda mesainin dibine vurmak lazım :p

LastDesiqner 04/08/11 02:39

samsung androidde saLLadı piyasayı.. i9000 oLsnn Galaxy S II oLsnn.. 10 numara cihazLAr ...

LastDesiqner 04/08/11 02:39

Alıntı:

jirhat´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 301963)
Samsung kullanmakta sorun olmasa da,
Android işletim sistemine sahip bir telefon sahibi olmak için bu Mübarek ayda mesainin dibine vurmak lazım :p

geL kardesime uygun biseLer yapaymm yavas yavas odersn.. .

jirhat 04/08/11 03:35

Eyv. Last, ben de diyorum bu avatarı nerden tanıyorum,
En son kazık yediğim telefoncu olmayasın :D

Şaka ir yana seni tanıyor gibiyim last ;)

LastDesiqner 04/08/11 03:47

tanırSın bba ya..

YazçiçekLeri biLir misn? Yada VodafoNe kuLLanıyrsan beni kesin tanıyorsun.. cok ev yıktık cook :D Allah affetsn..

jirhat 04/08/11 03:57

:D
Benim evimi vodafone değil de avea yıktı :D

Numaramı taşımıştım, aylık 60 tl'lik faturaya 2 ayda 300 tl ödeyince toptan kapattım :D
İtiraz etmiştim :D
Bana itirazınız değerlendirildi, ayrıntılı bilgi için lütfen 500 ü arayın demişlerdi :D
10. aramamda müş. hiz. düşürdükten sonra yanlış bölüm deyip başka bölüme aktarıyorlar orda da 10 dk. bekledikten sonra hat düşüyor, siiiiillll baştan :D:D

Yahu gençliğimi yediler :D

yazçiçekleri:20: tanıdık geliyor....

LastDesiqner 04/08/11 04:02

bba 3 tane sube var. cumhuriyeti besyoLu kapatmısız nasıL denk geLmemissin ? :D aveaa yapar.. ama müsteri hzmetleri cok yazmaz arama bası 45 krştr. itirazı aveaya degL yarın git hukumet konagında tüketici hakları birimi var bi dilekçeyLe anlat sorununu ver 15 gun icinde varsa haksız br durum aveanın anasını aglatsınlar.. sen degiL avea sana ulasacaktr emn oL.. tecrübeyLe sabttr.. ;)

jirhat 04/08/11 04:06

:20: Babamı nerden bulacam şimdi ya, hat onun adınaydı da :D
O olmasa olur mu üstad?

alosar 04/08/11 04:10

Alıntı:

LastDesiqner´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 302175)
tanırSın bba ya..

YazçiçekLeri biLir misn? Yada VodafoNe kuLLanıyrsan beni kesin tanıyorsun.. cok ev yıktık cook :D Allah affetsn..

:11: :72: hahahaha :11:

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:41 .