Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Beyaz Masa (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=12)
-   -   van belediyesi hakkında düşünceleriniz :) (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=993)

by-zfr 07/04/07 11:41

van belediyesi hakkında düşünceleriniz :)

:D ben şahsen yıllardır van belediyesini eleştiriyorum. büryan yedigüne defalarca e-mail attım fakat adam e-mailleri başka yerinden okuduğu için bir halt olmadı...
mesela belediyemizin çalışmalarını hemen herkes görüyor. yaptığı her işi bitmesi gerekenden 5 kat geç bitiyor.
ulaşım sorunu var, yol sorunu var.
yollardaki çukurları artık o kadar kabullenmişiz ki böbrek taşı düşürmek için o çukurları kullanıyoruz...:eek:
herkes belediye hakkında fikrini belirtsin sohbet edelim;)

gokhanaygun 07/04/07 11:46

Alıntı:

bedevi´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 3972)
:D ben şahsen yıllardır van belediyesini eleştiriyorum. büryan yedigüne defalarca e-mail attım fakat adam e-mailleri başka yerinden okuduğu için bir halt olmadı...
mesela belediyemizin çalışmalarını hemen herkes görüyor. yaptığı her işi bitmesi gerekenden 5 kat geç bitiyor.
ulaşım sorunu var, yol sorunu var.
yollardaki çukurları artık o kadar kabullenmişiz ki böbrek taşı düşürmek için o çukurları kullanıyoruz...:eek:
herkes belediye hakkında fikrini belirtsin sohbet edelim;)

ya çok matraksın yaaa

one öle buryan yedigün ...Allah iyiliğini versin ... gülmekten geberdim yaaww.
:D :D :D :D :D :D

gokhanaygun 07/04/07 11:47

belediye çook iiyi hizmet ediyo .....

bence dermişim ..

by-zfr 07/04/07 11:52

belediye kendi binasını bile kaç ayda anca bitirdi... dabbaoğlu parkını 1 senedir bitiremediler... hepsi hepsi 1 aylık işi vardı oysaaa adam gibi kalaablık ekiplerle çalışsalart biterdi... hele iskele caddesine araba ile bir gidin bakalım....
bence büryan yedigünün kafasını arabanın arkasına bağlayıp iskele caddesinde tur atmak lazım :):):)

gokhanaygun 07/04/07 12:05

Ya sen çok zalimsin bee kardeş yapma buryan abeye böle bırak kendi haline ..:D(doktor tavsiyesi):D

by-zfr 07/04/07 12:09

yohhhhhh olmassssssssssssss
büryan abeeeeeeeeeeeeeee duy sesimizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiii

agsi_____sey_____ 07/04/07 14:45

beledye hakkında düşüncelerim tek kelimeyle iyi:)

Satan22 07/04/07 15:09

Arkadaşlar belki haklısınız ama görüldüğü gibi kolay değil sadece gördüğümüz şeyler üzerinde yorum yapıyoruz ama görünmeyen ve yapılan bir çok hizmet var.... Eksiklerde var ama umarım onlarda en kısa zamanda giderilir. Ama bence belediye diğer dönemlere göre ii çalışıyor

alosar 07/04/07 15:15

evet bencede eski yıllara göre daha iyi çalışıyor. Tüm mah. alt yapı geldi başta önceden merkezdeki mahallerde bile yoktu alt yapı. yeni yollar açıldı..

tabi eleştirilecek yönleride vardır...

efem65 07/04/07 16:11

allah zeval vermesin iyi çalisiyooo

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:20 .