Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Dua, Ayet, Hadis (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Bu Duaya Amin Diyenlere Selam Olsun. (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=25410)

KAYIP__ 26/08/08 19:07

Bu Duaya Amin Diyenlere Selam Olsun.

Bu Duaya Amin Diyenlere Selam Olsun...Ya Rabbi!
Eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : ALLAH tan başka yaratıcı yok[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Hz. Muhammed (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] derim ki: ALLAH birdir[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Hz. Muhammed (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer ALLAH ı birlememe şirk girmişse[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] ben de bunun farkında değilsem ihlasla derim ki: ALLAH tan başka ilah yoktur[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Hz. Muhammed (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden seni tanımamda yanlışım varsa derim ki: ALLAH tan başka ilah yoktur[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Hz. Muhammed (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden amelime riya ve kendimi beğenme duyguları karışmışsa derim ki: ALLAH tan başka ilah yoktur[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Hz. Muhammed (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer farkında olmadan kalbime küçük ve büyük günahların fitnesi girmişse derim ki: ALLAH bir[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Hz. Muhammed (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
İmanımı gönülden tazeleyerek[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] ihlasla derim ki: ALLAH tan başka ilah yoktur[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Hz. Muhammed (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH ın Resulüdür.
Ey diri olan!
Ey ebedi var olan!
Ey izzet ve ikram sahibi olan!
Ey gücün[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] şerefin ve büyüklüğün sahibi olan ALLAH ım!
Halimi düzelt[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] işlerimi güzelleştir[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] beni bela ve fakirliğin acılarından koru[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] düşmanların şerrinden[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] şeytanın aldatmasından[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] nefsin arzularından[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] saptıranların saptırmasından beni koru ey Rabbim!

Ya Rabbi!
Beni çok ibadet eden salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle; dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir.

Ya Rabbi!
Ömrümün son zamanlarında[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] ölüm anında kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; şehadet ederim ki[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] ALLAH birdir ve yine şehadet ederim ki[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Hz. Muhammed (sallALLAHu aleyhi ve sellem) O nun elçisidir demeyi nasip et...
AMİN... YARABBİ AMİN YARABBİ AMİN YARABBİ AMİN.

legend__1905 26/08/08 19:09

Amİn

SiBoLOqY 26/08/08 19:10

amin..:2:

çok güsel bi paylaşım..:2:

neslihan 26/08/08 19:13

amin
paylaşım için tsk

LUCKMAN 26/08/08 19:28

amin paylaşımın içn tşkrler
Allah tövbelerimizi kabul eder İnşallah..

hüzün 09/09/08 13:01

amin
bu çok değerli paylaşım için tşk.

herşeyim 09/09/08 13:51

amin paylaşımın için tşk

KeNd! HaL!nDe 24/04/09 19:47

Amin.
Bu güzel paylaşım için teşekkürler.

esrarli 25/04/09 07:42

Amİnnnnn

ferruh 08/06/09 14:44

amin amin 1000lerce amin ve tövbe sanada paylaşımın gercekten forumdaki güzel paylaşımlardan teşekkürler sagol

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:31 .