Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Forum Röportajları (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=229)
-   -   2. Hafta ''Satan22'' ile röportaj.. (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=14785)

{ZeRGuWaN} 09/12/07 23:53

2. Hafta ''Satan22'' ile röportaj..

arkadaşlar bir önceki röportajda ''Zyrec'' arkadaşımızı tanıdık sıra çok sevdiğimiz, Adminimiz, ''Satan22'' arkadaşımıza geldi şimdi onu tanımaya çalışalım.

kurallar:
-bütün üyelerimizin 3 soru hakkı vardır.
-geyik yapmak yasaktır.
-kişinin çok özeline kaçmadan sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde diyaloglar kurmaya özen gösterelim.

''Satan22'' arkadaşımız kimdir neler yapar hayatı nasıl geçer kısaca tanıyalım.

Satan22 10/12/07 01:34

Zerguwan öncelikle slm.. Yaw geyik yapmayın demişsinde e ben yapmadan duramıyorum ki..:11: nese klavyemden geldiğince yapmıyıcam söz..:72: Evet arkadaşlar biliyosunuz uzun süredir burda sizlerle birlikteyim ve umarım ki bu birliktelik hiç bitmez.. Tanımaya gelince zaten çoğu arkadaşımız beni tanıyo ama gün geçtikçe yeni arkadaşlar geliyo onlarda tanısın demi..:) Adım adnan mahusebede çalışıyorum. uzun süredir bu işle uğraşırım aslında sevmiyorum ama napcan girdim bi kere..:) bidaha çıkamadım içinden.. Bilgisayarla uğraşmayı, müzik dinlemeyi, film izlemeyi çok severim.. Daha size n anlatam bilmiyorum.. gerçi bi başlasam günlerimi alır..:11: nese sorusu olan arkadaşlar varsa buyursunlar..

kenji 10/12/07 12:04

slm satan.satanist değilim deyip duruyorsun da niye avatarlarında hep satanistliği anımsatan şeyler var?:85:

Bur2 10/12/07 12:28

ilk sorum hayat senin için ne anlam ifade ediyor?

Satan22 10/12/07 12:51

öncelikle kenjinin sorusunu yanıtlıyayım.. Evet kenji satanist değilim ama sadece nick olarak kullandığım için avatarımıda nickime uygun resimler, semboller seçiyorum.. yani degelem..:)

Satan22 10/12/07 12:57

mahopaşaya gelince hayat benim için neyi ifade eder diye sormuşsun.. hayat bütün zorluklara karşı ,ayakta kalıp aldığın her nefeste allaha şükür etmeyi ifade eder. bence hayat ne olursa olsun yaşamya değer. ne gelirse allahtan gelir. yeterki sen akıllı ol ve hayata hükmetmeyi bil.. elbet bigün ben o kızgın boğa olacam hayatı kırmızı görücem, dedğim gibi sürprizlerle dolu kırmızı bi hayat...:)

sinem 10/12/07 14:20

slm satan,nbr?
hayatta seni en çok kızdırcak olan nedir?
;)

Satan22 10/12/07 18:42

a.s sinem idare ediyom.. sen nasılsın.. hayatta en çok kızdıracak olan şey nedir die sormuşsun.. öncelikle çok güzel bir soru sormuşsun bu yüzden seni tebrik ederim..:11: yani bundan zor bir soru daha olamaz..:11: nese geyiği bırakalım sonra zerguwan kızmasın..:11: hayatta beni en çok kızdıran şey ne olabilir elektriğin gitmesi..:) evet bu.

sinem 10/12/07 19:14

Alıntı:

Satan22´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 127782)
a.s sinem idare ediyom.. sen nasılsın.. hayatta en çok kızdıracak olan şey nedir die sormuşsun.. öncelikle çok güzel bir soru sormuşsun bu yüzden seni tebrik ederim..:11: yani bundan zor bir soru daha olamaz..:11: nese geyiği bırakalım sonra zerguwan kızmasın..:11: hayatta beni en çok kızdıran şey ne olabilir elektriğin gitmesi..:) evet bu.

şaka gibisin ya inanamıyorum sana

:11: :11: :11:

Satan22 10/12/07 19:18

e doğru ama..:11:

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 14:00 .