Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Başkale (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=38)
-   -   yardım (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=7615)

yasin 17/07/07 16:44

yardım

slm arkadaşlar daha öncede yazmıştım.bizim yeğen askerdi başkalede.şimdi albayrakta gelincik karakolu varmış oraya yolladılar yalnız ulaşamıyoruz.bu mevkide telefonlar falan çalışmıyor mu?nasıl bi yerdir yardımcı olurmusunuz

ZyreC 17/07/07 18:13

Orası hakkında fazla bi bilgimiz yok. Ama bildiğim kadarıyla Albayrak tarafı sınır bölgesi. Tlf çekmeyebilir o kısımda.

suphi 19/07/07 00:22

gelıncık karakolu harıka bır yerde muthıs manzaralı yıgıt dagı manzarası.orda telefonlar calısır telefonlar uydu baglantılı arada bır gıder gelır baglantı:72: bır ay kaldım ben orda super bır yer orası :1:

yasin 19/07/07 18:41

suphi ocağına düştüm:)

kardeşim bu nasıl iş kaç gündür ulaşamıyorum.telefon çalıyor ama bozukmuş.valla şikayet edicem ama nereye:)öldük meraktan anne perişan oldu.nerden bulunur buranın başka numarası.ya bakıyorum bi allahın kulu heralde askerliği gelincik karakolunda yapmadı bilgi alamıyoruz.napıcaz bilmiyorum.kaç anne ağlıyor bilseniz.yazık günah zor mu bi telefon olayını düzeltmek insanları madur bırakıyorlar.başkalenin sitesine girdim iyi hoş güzel site kaymakama ulaşsam valla sölicem ya yazık günah bu kadar mı geri kalındı.

mücahitberat 20/07/07 09:45

abi sen bunu niçin yazdın anlamış değilim daha konun belli değil biraz açıklamalı yazsan memnun olurum

yasin 20/07/07 18:54

konu bu

bizim yeğen askerdi başkalede.şimdi albayrakta gelincik karakolu varmış oraya yolladılar yalnız ulaşamıyoruz.bu mevkide telefonlar falan çalışmıyor mu?nasıl bi yerdir yardımcı olurmusunuz demiştim suphide cvp yazmıştı.

alosar 20/07/07 20:13

Alıntı:

mücahitberat´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 58398)
abi sen bunu niçin yazdın anlamış değilim daha konun belli değil biraz açıklamalı yazsan memnun olurum

arkadaşın yazdıklarına bakmayın kendisi daha Van'ı tanımıyor işte yazmış ölesine. sizin için tam olarak araştıracam nasıl bir yer olduğunu... Allah askeriniz ve tüm askerlerin yardımcısı olsun...

alosar 20/07/07 20:13

Alıntı:

mücahitberat´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 58398)

arkadaşın yazdıklarına bakmayın kendisi daha Van'ı tanımıyor işte yazmış ölesine. sizin için tam olarak araştıracam nasıl bir yer olduğunu... Allah askeriniz ve tüm askerlerin yardımcısı olsun...

yasin 21/07/07 11:01

teşekkür

kardeşim valla sağolun ilgilendiğiniz için.terör olayları arttı malum bide asker gittiğinden beri haber alamadık merak ettik.hergün kaç defa van başkale haberlerine bakıyorum bilseniz.kaybetmek korkusuyla belirsizce yaşamak ve nasıl olduğunu bilmemek kadar zor birşey yok.Allah tüm askerlere ve bekleyenlerine sabır versin.biz istanbuldan türkiyenin bir uçundan diğer ucuna asker yolladık.gurur duyduk giderken şükrettik.diğer doğu illerine nazaran gelişmiş olan bu şehirde askerimize sırf karakol telefonu bozuk diye ulaşamamak bizi çok üzüyor.nasıl bi yer nerde bilmiyoruz.sınır dediler bize başka bildiğmiz bir şey yok.oraları bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsun.bir siteye daha girdim gelincik karakolunu araştırırken şöyle yazıodu ''GELİNCİK ANALARIN FERYADINA KULAK VERİN'' o karakolda askerleri olduğunu yazan biri.ulaşamıyoruz telefonlar hep bozuk başka numara bilen yok mu diyordu. orası hakkında vereceğiniz en ufak bilgiyle emin olun bir çok annenin duasını alacaksınız.cvp yazan ilgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler...

Satan22 23/07/07 21:53

tmm kardeş en kısa zananda sana bilgi verilecektir... fazlada düşünmeyin burası diğer illere nazaran daha iyi bi yer.. anneye de söyle fazla mrk etmesin en kısa zamanda hbr veririz....

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:33 .