Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Eğitim & Öğretim (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=104)
-   -   Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu – Yurt Dışı Portfolya Hazırlık ve Resim Eğitimi (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=41819)

resimakademi 01/08/16 15:21

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu – Yurt Dışı Portfolya Hazırlık ve Resim Eğitimi

Türkiye’nin En İyi Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] 2014 yılında fotoğraf sanatçısı Orhan Gürbüz, resim sanatçısı ve eğitmen Zafer Gazioğlu tarafından kadrosunda bulunan MSGSÜ ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun eğitmenler ile Güzel Sanatlar Fakültelerinin yetenek sınavlarına öğrenci hazırlamak ve başarılı sanat kariyerine sahip olan bireyler yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.
Güzel Sanatlar Fakültelerinin Resim, İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Moda ve Tekstil Tasarımı, Grafik, Heykel, Seramik ve Cam Tasarımı, Sahne Dekor ve Kostüm Tasarımı, Geleneksel Türk El Sanatları ve Animasyon bölümleri için uluslararası standartlarda, kaliteli ve destekleyici programlar hazırlayan kursumuz Yurt Dışı Portfolyo Hazırlık kurslarıyla da öğrencilerinin farklı ülkelerde eğitim almaları için imkan yaratmaktadır.

Güzel Sanatlara Hazırlık

Güzel Sanatlar Liseleri ve Üniversiteleri için yetenek sınavlarına hazırlanan öğrencilere Mimar Sinan ve Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu eğitmenler eşliğinde yetenek sınavlarında gerekli olacak bilgi ve becerinin kazandırıldığı, akademik ve uluslararası standartlarda uygulamalı olarak yapılan İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Moda ve Tekstil, Grafik, Heykel, Seramik ve Cam, Sahne Dekor ve Kostüm Tasarımı, Geleneksel Türk El Sanatları ve Animasyon dersleri.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Yurt İçi ve Yurt Dışı Güzel Sanatlar Üniversitelerine Hazırlık – İç Mimarlık Eğitimi

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....], üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinde iç mimarlık eğitimi almak isteyenler için kaliteli bir eğitim imkanı sunuyor. Sınav heyecanınızı yenmenizi sağlayacak, çizim tekniğinizi ve bilginizi geliştirecek, kariyerinize yön vermenizi sağlayacak Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu eğitimlerimizi kaçırmayın.
MSGSÜ ve Marmara Üniversitesi mezunu resim kursu eğitmenleri, geniş ve ferah atölyeler, özel ders imkanlarıyla Türkiye’nin en iyi İç Mimarlık Kursu sizleri güzel sanatlar sınavlarına başarıyla hazırlayacak. Güzel Sanatlar Kursu ile kendinize güvenecek ve sınavlardan başarıyla geçeceksiniz.

Neler Kazanacaksınız? İç Mimarlık Kursu

İç mimarlık sınavlarında başarılı olacaksınız.
Güzel sanatlar üniversitelerine kayıt hakkı kazanacaksınız.
Sınav stresinizi yeneceksiniz.
Çizim tekniğinizi geliştireceksiniz.
Uygulamalı eğitim göreceksiniz.
Profesyonel destek alacaksınız.
Geleceğinize yön vereceksiniz.

Güzel Sanatlar Üniversitelerine Hazırlık – Moda ve Tekstil Tasarımı Eğitimi

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....], üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinde moda ve tekstil tasarımı bölümünde okumak isteyenler için Türkiye’nin en iyi eğitim merkezi Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu ayrıcalığıyla sunuluyor.
Dokuma Tasarımı, Baskı Tasarımı ve Giysi Tasarımı sanat dallarına hakim, MSGSÜ ve Marmara Üniversitesi mezunu eğitmenler tarafından verilen derslerle istediğiniz üniversitenin Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünü kazanırken hazır giyim ve moda sektörüne çağdaş, yaratıcı ve özgün tasarımlar üretebilen, moda yaratacak tasarımcılar olarak yetişeceksiniz. Moda ve Tekstil Tasarımı eğitimi için kaydınızı hemen yaptırın…

Neler Kazanacaksınız? Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu

Moda ve Tekstil Tasarımı bölümlerine girmeye hak kazanacaksınız.
Sınav stresinizi yeneceksiniz.
Profesyonel destek alacaksınız.
Sınav konularına hakim olacaksınız.
Çizim tekniğinizi geliştireceksiniz.
Uygulamalı eğitim göreceksiniz.
Başarılı bir modacı olabileceksiniz.

İletişim

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu Eğitim Merkezi – Bakırköy
Hat Boyu Çıkışı Sk. No: 32 Bakırköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 532 18 77
Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu Eğitim Merkezi – Taksim
Sıraselviler Cad. Safiye Ayla Apt. No: 24/5 Kat:2 Taksim – İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 532 18 77

Daha fazla bilgi için sitemizi izyaret edebilirsiniz.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:53 .