Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu

Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu (http://forum.van.gen.tr/index.php)
-   Msn ve Yahoo Messenger (http://forum.van.gen.tr/forumdisplay.php?f=60)
-   -   @hotmail.it, @hotmail.fr, @hotmail.co.uk, @hotmail.de, @hotmail.co.jp vs adres almak (http://forum.van.gen.tr/showthread.php?t=9931)

alosar 16/08/07 21:56

@hotmail.it, @hotmail.fr, @hotmail.co.uk, @hotmail.de, @hotmail.co.jp vs adres almak

Arkadaşlar Herkeste @hotmail.com uzantılı mail warken siz sıradışı olun sizin mailiniz "@hotmail.it, @hotmail.fr, @hotmail.co.uk, @hotmail.de" olsun

@hotmail.it almak için

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Şehir=Roma

Posta Kodu=00187

@hotmail.fr almak için

Saat Dilimi=Paris

Posta Kodu=71000
@hotmail.co.uk almak için

Constituent Country=England

Posta Kodu=EH12 5AU

@hotmail.de almak için

postleitzahl (posta kodu)=03150

Zeitzone (Saat diliminden)= berlin i seçin

@hotmail.co.jp Almak İçin

Şehir farketmez...

Posta kodu:107-0061

Resimli anlatım:[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Yukarıdakilerden herhangi birinden mail aldığınızda, mailiniz o ülkenin dilinde olur (italyanca, almanca, fransızca veya ingilizce) olur Mailinizi ufak bir oynama ile türkçe yapabilirsiniz, [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]'a normal olarak giriş yapınız ve aşağıdaki linki kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın enter'a basın sonra kullanım koşulları gibi bişi çıkar kabul ediyorum diyin açılan sayfada hotmail.com un ücretsiz hizmeti gibi gözüken fakat hotmail.com un almış olduğu reklamlardır : ) hiç birini seçmeyin sayfada en aşağıda devam et war tıklayın ve artık mailiniz türkçe... hayırlı olsun ; )

kenji 17/08/07 00:50

tam aradığım şey ama bir türlü kenji ismine bir adres alamadım.hangi ülke olursa olsun farketmez ama hep kullanıldığını görüyorum.bu konuda yardım ederseniz sevinirim.

LastDesiqner 17/08/07 00:58

ooo kanka.... on numarasın... emeğine sağlıkk... :1:

{ZeRGuWaN} 17/08/07 01:01

Alıntı:

kenji´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 74427)
tam aradığım şey ama bir türlü kenji ismine bir adres alamadım.hangi ülke olursa olsun farketmez ama hep kullanıldığını görüyorum.bu konuda yardım ederseniz sevinirim.

oyle bir isim almak istiyorsan [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] bole bir adres alabilirsin alosar arkdasımızın mail adresine bakarsan gorursun. boyle bir adres alabilirsin..

{ZeRGuWaN} 17/08/07 01:05

alosar tskler paylasımın icin..:1:

Satan22 17/08/07 01:07

emeğine sağlık kardeş güzel paylaşım sağol...

helin 17/08/07 01:09

saol aliosman...

dekorator3501 17/08/07 08:54

hepsinden aldım birertane saol kardeş...nikimde "southwester"kaydetmek isteyen kaydetsin herhangi birini:72: ya ben bir tarihte [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
diye bir adres almıştım ama şimdi bloklu bulamıyomda şifresini öldü yani anlayacağın.adreside bilmiyom nerden aldım.sende varsa alosar bana bir özel mesaj çek olurmu...sevinirim olursa.tekrar ve şimdiden teşekkürler.

EEEE teşekkürde ettim şimdiden illaki bulup yollar artık:72: :72:

alosar 17/08/07 14:31

Alıntı:

ZeRGuWaN´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 74439)
oyle bir isim almak istiyorsan [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] bole bir adres alabilirsin alosar arkdasımızın mail adresine bakarsan gorursun. boyle bir adres alabilirsin..

alabilir ama öyle bi mail olmayınca adresi doğrulayamıyor.. benim böle bi mailim olduğu için msn de kullanıyorum..

alosar 17/08/07 14:51

Alıntı:

dekorator3501´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 74623)
hepsinden aldım birertane saol kardeş...nikimde "southwester"kaydetmek isteyen kaydetsin herhangi birini:72: ya ben bir tarihte [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
diye bir adres almıştım ama şimdi bloklu bulamıyomda şifresini öldü yani anlayacağın.adreside bilmiyom nerden aldım.sende varsa alosar bana bir özel mesaj çek olurmu...sevinirim olursa.tekrar ve şimdiden teşekkürler.

EEEE teşekkürde ettim şimdiden illaki bulup yollar artık:72: :72:

bura işini görür umarım...

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:44 .