Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28/04/07, 18:21   #1
Şehzade
Cumhurbaşkanı

Şehzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 137 Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute
Standart "Modern Aşık" Cem Yıldız: "Aşk İmkansız"

"Modern Aşık" Cem Yıldız: "Aşk İmkansız"

Cem Yıldız, 20 yıllık müzik serüvenini ilk solo albümüyle dinleyiciye sunuyor. Son dönemde çok sevilen dizi müzikleriyle gündeme gelen Cem Yıldız, "İmkansız Aşk", "Koyu Kara", "Yarım Bıraktın" gibi şarkıları ile dillerden düşmüyor. Can Utkan, Murat Uncuoglu, Richard Hamer ile beraber kurdugu Orient Expressions grubundan aşina olduğumuz Cem Yıdız'ın "Aşk İmkansız" albümünde yeni bestelerinin yanı sıra, "Hırsız Polis" ve "Rüya Gibi" dizileri için yaptığı hit parçaların yeni versiyonları da yer alıyor.

"Yarım Bıraktın" parçası, Adile Yadırgı'nın eşsiz vokali ile karşımıza çıkarken, milyonları etkileyen "İmkansız Aşk", Hüsnü Şenlendirici'nin klarneti ile daha da etkileyici bir tınıya kavuşuyor. "Rüya Gibi" dizisinin unutulmazı "Koyu Kara"ya ise, ney sanatçısı Ercan Irmak'ın nefesi tat katıyor.

Cem Yıldız, dinleyenlerini bu toprakların ezgileriyle büyülerken, bağlaması ve cümbüşüyle de hüzünlü bir yolculuğa çıkaracak.

Parça Listesi

1. SEVDAKARIM BEN 03:33
2. MUTLULUK YALNIZ RÜYA 03:04
3. İMKANSIZ AŞK featuring Hüsnü Şenlendirici 05:19
4. SEN İSTERSEN 04:03
5. GEL GÖR BENİ 04:41
6. ETTİĞİNE BAK 03:27
7. DUDAKLARIN CENNET DEĞİL 04:38
8. YARIM BIRAKTIN featuring Adile Yadırgı 03:16
9. İNCE SIZI 04:02
10. GİZLİ 03:32
11. ESME RÜZGAR 04:12