Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25/11/08, 19:03   #1
{ZeRGuWaN}

{ZeRGuWaN} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 200 {ZeRGuWaN} is infamous around these parts
Smile Radyo Kırıldı..

Film ekibi, çölün kızgın güneşi altında çekim yapmaktadır. Zor şartlar altında çalışırlarken, ihtiyar bir kizilderili sete doğru yaklaşır ve yönetmenin yanına giderek ....

-....Yağmur, yarın ! der ve gider. Şaşıran yönetmen, ertesi gün yağan yağmuru hayretle izler. Bu sırada ihtiyar kizilderili yine gelir ve
.. Fırtına, yarın! der ve yine aniden uzaklaşır. Gerçekten de muthiş bir firtına çıkar ve çölü birbirine katar. Yönetmen emreder ..

Çabuk bana o kizilderiliyi getirin! İstediği parayı verin. O olmazsa biz bu filmi bitiremeyiz!

Adamlar, kizilderiliyi bulur ancak yaşlı apaçi bir türlü razı olmaz. En sonunda teklif edilen bir milyon doları reddedemez ve adamlarla birlikte kampa gelir. 1 ay boyunca,ihtiyar kizilderilinin soylediği her şey tutar.

Yağmur der yağmur, çöl firtınası der, çöl firtınası, kavurucu sıcak der, kavurucu sıcak. Yönetmen gayet memnun mesut durumda filmi çekmeye devam eder. Derken bir gün yaşlı kizilderili susar ve hiçbir şey soylemez. Yönetmen ...

Nasıl olsa geçer" diye düşünerek bekler.1 gün, 2 gün, 1 hafta, 1 ay derken yönetmenin sabrı taşar ve kizilderiliyi bir kenara çekerek öfkeyle sorar ..

Bana bak! sana bu iş için dünyanın parasını ödedim! Eğer susmaya devam edersen, seni buradan atacağım en sonunda !

Kizilderili omuzlarını silker ...

- Radyo,kırıldı!

BEGENDİGİNİZ PAYLASIMLARI KARSILIKSIZ BIRAKMAYIN...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

{ZeRGuWaN} isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 1086
Takımınız: