Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22/12/08, 03:26   #17
{ZeRGuWaN}

{ZeRGuWaN} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 200 {ZeRGuWaN} is infamous around these parts

Alıntı:
mlhrl´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar merhaba,bu şubat tatilinde bir arkadaşımla ,değişiklik olması için trenle Van'a gitmeyi düşünüyoruz,ancak Van ile ilgili hiç bir bilgim yok.Bunun için bu foruma üye oldum ve Van'da konaklama problemini nasıl aşabilirim pansiyonlar ne durumdadır bunu öğrenmek istiyorum.Fiyatları ile alakalı bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.Ek olarak şubat döneminde Van nasıl olur ve ne tavsiye edersiniz,kar gezmemizi engeller mi bilmiyorum ancak karlı van ı görmek istediğimiz için kışın gelmeyi uygun bulduk.Cevaplarınızı bekliyorum.

sitemize hosgeldiniz.. hangi sehirdesiniz uzak bir mesafe ise trenle gelmenizi tavsiye etmiyorum kara yolu veya hava yolu ile gelin bence.. van gorulmesi gereken bil il gerek yasantısı gerek doga duzelligi ile, konaklama problemi yok bu konuda rahat olun sizi misafir ederiz.. fiyatlara gelince cebinize uygun kalacak yer cok, subatta van soguk olur fakat gezmenize engel olacak kadar degil zaten niyetiniz karlı bir van gormek.. gelip gorunce neden daha once gelmedik dersiniz..

BEGENDİGİNİZ PAYLASIMLARI KARSILIKSIZ BIRAKMAYIN...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

{ZeRGuWaN} isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 1086
Takımınız: