Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17/02/09, 18:47   #2
Bur2
Korgeneral

Bur2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 50 Bur2 has a reputation beyond repute Bur2 has a reputation beyond repute Bur2 has a reputation beyond repute Bur2 has a reputation beyond repute Bur2 has a reputation beyond repute Bur2 has a reputation beyond repute Bur2 has a reputation beyond repute Bur2 has a reputation beyond repute Bur2 has a reputation beyond repute Bur2 has a reputation beyond repute Bur2 has a reputation beyond repute

birde BU ZULME YILLARDIR SESSİZ KALAN ARAP MİLLETİNİ KINAMAYI ÖĞRENSEK
bunu şöyle bir misalle izah edeyim
adamın bir gün arkadaşı ile nehrin kenarında otururken suda bir akrebin suyun içinde bocaladığını görür ve elini uzatır kurtarayım der tam akrebi eline alacakken akrep adamın elini sancıyor adam elini çekiyor ve tekrar aynı şekilde deniyor akrep yine tekrar sancıyor adamı adam bir kaç denemesinde hep akrep sancıyor yanında duran arkadaşı artık kızıyor sen ne yapıyorsun diye
adam : akrep görevini yapıyor elimi sancıyor ben de insanlığımı yapıyorum onu kurtarmaya çalışıyorum diye cevap vermiş

şimdi akrep israil insanda islam alemi karekterleri yerine koyun kim daha suçlu siz karar verin

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bur2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 497
Takımınız: