Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09/07/09, 15:01   #3
Şehzade
Cumhurbaşkanı

Şehzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 137 Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute

Alıntı:
ZyreC´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben öğretmenim. Daha önce vanda vekil öğretmenlikte yaptım. Vekil öğretmenlik alma sırası öncelik sınıf öğretmenliği daha sonra eğitim fakültesi mezunları daha sonra 4 yıllık herhangi bir fakülte mezunu daha sonra 2 yıllıklar en sonda ise lise mezunları şeklinde devam ediyor. Ama sana işin kısa yolunu söyliyim. Torpilin varsa ilk seni alırlar ve bu sıraya bakılmaz
Tuğba ZyreC admini duydun. Varsa şansın(torpilin) girersin, yoksa biraz tökezlersin.. Zorba yandaş bir yargı, insanı dilenci yapan sadaka bir ekonomi, adaleti lağveden bir idrak.. Burası Türkiye. Umarım girersin..
Şehzade isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 887