Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19/07/07, 12:01   #1
ZyreC
Site Yöneticisi

ZyreC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 200 ZyreC isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Sevgi Mesajları 2

• gul Nedir Ki? Solup Gider. Gun Nedir Ki? Gelip Gider. Ates Nedir Ki Soner Biter. Ama Sana Olan Sevgim Sonsuzdur, Ancak Mezarda Biter...

• kimbilir Hangi Aksam Gunesle Beraber Bende Sonecegim Kimbilir Hangi Ellerden Son Suyumu Icecegim Belki Goremeden Olecegim Fakat Yinede Seni "ebediyen Sevecegim"

• ulkeni,insanlari,yasami Hayattan Zevk Almayi Nasil Seviyorsan ,onlarin Ustunde Bir Gucle Sevbeni,bizi.

• sana Gulum Desem Solar Gidersin Kelebegim Desem Ucar Gidersin Arkadasim Desem Guler Gecersin Sevgilim Desem Ne Dersin.

• gecenin Gunesi Diyorlar Dolunaya Dogru Galiba Cunku Iki Sevgili Var Dolunayin Aydinlattigi Yolda...

• ne Olur Gitme Elveda Deme Ben Sensiz Kaderimle Ne Yaparim Soyle Eriyorum Sessizce Oluyorum Gitgide Ozlem Var Ama Care Yok Sevgime.

• seni Getirsin Diye Gecelere Yalvardim Bu Hasret Bitsin Diye Saatlerce Agladim Gozumdeki Her Yasta Ozlem Vardi En Basta Kustum Sevgiye Aska, Agladikca Agladim.

• hasretin Senelere Donsede Ne Askina Bedduam Ne Sana Kinim Var Bana Binbir Dert Cektirsende Seni Mahsere Kadar Sevmeye Yeminim Var...

Ne kadar kibirli dursa da
Bardağın önünde eğilir çaydanlık
Öyleyse bu büyüklenme niye?
Bu kibir bu gurur niçin?
Mütevazi ol, hatta bir adım bile geçme gurur kapısından;
Bardağı insan bunun için öper daima alnından…

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla, ışığından bir şey kaybetmez...
ZyreC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 1053
Takımınız: