Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31/03/08, 20:11   #17
SiBoLOqY
Cumhurbaşkanı

SiBoLOqY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 97 SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute
Smile resmen terledim..güsel sorular..

Alıntı:
LastDesiqner´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yhaw bizim donem en gıcık donemdi aslında....neresi güzel.....bizim hazırlıkta oldugumuz zaman gercek bir anadolu lisesiydi ora.... neyse....soruma geçeym.....

3 hakkımı bir seferde kullanayım.....(:

a - Sevgilin var mı?
b - Yoqsa neden yoq?
c - Sevgilinden beklentilerin neler olurdu?

.................................................. .........................................../
ilk olarak bu soruyu sona aldım.. çünkü baya bi düşündürücü özellikle [c] seçeneği

a-sevgilim yok..
b-bilmem hayatımda olmaması o kadar büyük bi eksiklik diil..neden yok die hiç düşünmedim ..
c-olsaydı eğer;kıskançlık konusu aramızda kesinlikle açılmayacak , benim için büyük bişi yapmasına gerek yok ben küçük şeylerden mutlu olacak bi insanım..ondan istediim pek bişi olmazdı sadece yanımda olsun her zman bana güvensin isterdim..aklıma bu kadar geldi.

aklıma bişi gelirse ilerde sana sölerim

Yokluğun, cehennemin öbür adıdır ..
Üşüyorum !

Kapama gözlerini ..

Konu SiBoLOqY tarafından (31/03/08 Saat 20:30 ) değiştirilmiştir.. Sebep: cümle düşüklüğü..:)
SiBoLOqY isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Sayısı: 505
Takımınız: