Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31/03/08, 20:53   #18
SiBoLOqY
Cumhurbaşkanı

SiBoLOqY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 97 SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute

ben her gece düş görürüm öncelikle,ama hatırlaması zor olu..

dün gece ki; sabah kalkıyorum işte saatler ileri alınmış ya hani, bakıorum ki okula geç kalmışım Allah ım yazılım var geç kaldım hazırlan falan servis bensiz gitmiş neyse okula gidiorum..sora yazılıya girecem tam sınıfa geldim kapıyı çalacam tenefüs zili çalıo herkes dışarıda ..bende gidip hocadan rica ediorum hocam beni sınava alın die ama hayır dio imkansız artık alamam falan neyse rapor almaa gidiorum alıorum okula geri dönüorum ferit hocaya[müdür yard.] uzatıorum raporu bi bakıorum rapor geçmio neymiş rapor artık bizim okulda geçmiomuş ..napim bende oturup ağlıorum orda uyandım..

Yokluğun, cehennemin öbür adıdır ..
Üşüyorum !

Kapama gözlerini ..

SiBoLOqY isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Sayısı: 505
Takımınız: