Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09/07/09, 15:19   #4
Şehzade
Cumhurbaşkanı

Şehzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 137 Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute

Alıntı:
nagy´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Türkiye diye diye üLkemizi bu kadar a$$ağıLmaNıN NedeNi y0k
burası Türkiye evet
Türkiye'yi 0Lu$turaN da bizLeriz sizLersiNiz
herkez böyLe basit dü$üNüp hiç hareket etmiy0r
t0rpiLe isyaN edipte t0rpiL buLuNca hayırı diyeNi de pek qörmedim
insaNımız artık keNdiNe döNüp baksa iyi 0Lur

sade size yazdığım bi yazı diiL herkeze yöNeLik

iyi f0rumLar. . .
Evet haklısın. Ama şunu da unutma, devlet birey için vardır, birey olmaz ise devlet bir hiçtir. Ve ben bilinçli bir bireyim, aşağılama ile alakası bile yok, ama bulunduğum stratejiyide sorgulamam lazım(ne mutlu bana). Şuan ki zihniyette ne var biliyor musun; devlet olmaz ise benimde varlığım olmaz diyor. Bu yanlış. Devlet benim için var, benim hak hukukumu gözetmek zorundadır. Evet Türkiye'yi oluşturan bizleriz, sizlersiniz ama Türkiye'yi yöneten sen değilsin, biz değiliz, halk değil. Torpil alan kişi torpil isteyen kişiden ne kadar üstün ki? Devlet öyle adaletsiz davranmasın ki torpil ihtiyaç duyulmayan birşey olsun. Belki sen kabullenmiyorsun bu acı bir gerçek; sadaka ekonomisi var (yeşil kartlar bunun örneği, ki istediği zaman elinden alabilir bunu), zorba yandaş bir yargı var (Taraf gazetesindeki bitirme planını okuduysan anlarsın, ve sonradan bu belgenin nasıl kaldırıldığı bunun örneği), adaleti lağveden bir idrak (kamu da, resmi yerlerde yapılan torpiller bunun örneği).. Bundan gocunmayın. Göz bakar, akıl uyur... Bu yüzden bunları görmezden geliyor(sunuz)(lar).

Konu Şehzade tarafından (09/07/09 Saat 15:24 ) değiştirilmiştir..
Şehzade isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 887