Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24/05/08, 21:36   #1
Mattet
Cumhurbaşkanı

Mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48 Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute
Lightbulb hiç düşündünüz mü?

hiç düşündünüz mü?

HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ?(Televizyondaki programın sunucusnun TVden sizi gördüğünü)***

İster İnanın İster İnanmayın ama yaklaşık 3 yıl önce felan bu olay başıma geldi..Bir gün oturmuş atv'de esra ceyhanla A'dan Z'ye programını seyrediyordum Canım sıkıldı tv ve tıktıklamaya başladım(deli olduğumu sanmayın ) sonra aynen şöyle dedim ''TIK TIK TIK iyi günler sonra esra ceyhanda bana aynısını dedi ''şok gibi bir şeye girdimdaha sonra el salladım
esra ceyhan güldü ve o da el salladı...sonra koşa koşa içeriden annemi çağrıdım dedim böyle böyle felan sonra aynı şeyleri yaptım olmadı birşey...annemde yavrum delimisin felan demeye başladı

--------------------------------------------------------------------------------
Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil,
efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır.
Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden,
desti muhabbetinize talibim...
BU GECE AY AĞLIYOR SEVİPTE KAVUŞAMAYANLAR İÇİN,
YILDIZLAR ŞARKI SÖYLÜYOR SEVİPTE SEVİLMEYENLER İÇİN...
BU GECE BENDE AĞLIYORUM ÖZLEYİPTE ULAŞAMADIĞIM SEVDİĞİM İÇİN
Mattet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 866