Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01/08/11, 03:35   #34
LastDesiqner
Super Moderator

LastDesiqner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 56 LastDesiqner has a reputation beyond repute LastDesiqner has a reputation beyond repute LastDesiqner has a reputation beyond repute LastDesiqner has a reputation beyond repute LastDesiqner has a reputation beyond repute LastDesiqner has a reputation beyond repute LastDesiqner has a reputation beyond repute LastDesiqner has a reputation beyond repute LastDesiqner has a reputation beyond repute LastDesiqner has a reputation beyond repute LastDesiqner has a reputation beyond repute

iyi bir gözlem yapmışsın jirhat forumun tekrar canlanması için eski ruhu yakalamamız gerekiyor bunun için foruma fazlasıyla vakit ayırmak gerekiyor fakat bu bir hayli zor çünkü zamanında aktif olan üyelerimizin çoğu şimdilerde foruma vakit ayıramayacak vaziyette. İş yoğunluğu, askerlik, diğer sosyal siteler vs. daha onlarca neden... Örneğin ben okul dönemi derslerin ağırlığı, yazın yoğun iş temposundan dolayı foruma ayda en fazla 5-6 sefer giriş yapabiliyorum. Ramazan dönemi boyunca boş sayılırım bu süreçte elimden geleni yapmaya çalışacağım destek verirsen sevinirim birlikte forumu canlandıralım. Son olarak dediğin gibi keşke eskiden olsaydın inan hiç unutamayacağın, bazen başka hiç bir yerde eğlenemeyeceğin kadar eğleneceğin, bazen hiç üzülmediğin kadar üzüleceğin yüzlerce acı tatlı anın olabilirdi. Çok şey kaçırdın. (: Ben neden uzatıyorum bu kadar? Neden bu kadar açıklama yapma gereğinde hissediyorum ? Forumu çok mu özledim ne ? iyi forumlar.
LastDesiqner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 488
Takımınız: