Konu: yine ben:)
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26/02/07, 17:56   #5
iskorpix
Binbaşı

iskorpix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 30 iskorpix has much to be proud of iskorpix has much to be proud of iskorpix has much to be proud of iskorpix has much to be proud of iskorpix has much to be proud of iskorpix has much to be proud of iskorpix has much to be proud of iskorpix has much to be proud of iskorpix has much to be proud of

Alıntı:
muhemar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
tamam ilgilenecem. zaten böyle bir çalışmam var. forum üzerinden değilde. site üzerinden olabilir... düşünmedik değil. bu arada çalışmalarını takdirle takip ediyorum. mod olmaya emin adımlarla ilerliyorsun...
muhemar abi hani yonetici olmak için ciddi bi caba ve istegim yoq istegim olsa solerdim yonetici icin suan daha toyum.. cunku bu siteye takılamıoyorum pek malum öss ye hazırlanıoyoruz sadece haftasonları 1 saat falan ama sınavdan sora insallah ilgilenebilirz bence alosar ve beqirinde artık biraz teması kesmesi lazım siteyle cunku 3 ay kaldı gercekten..
ama sitemiz daha guzel olabilir yani _xml kod zor bisi diil gibi zyrec denedim diyo ama nese.. yinede goruslerin icin cok sagolsaı...
Konu Sayısı: 206