Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11/08/08, 09:39   #16
ZyreC
Site Yöneticisi

ZyreC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 200 ZyreC isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Arkeolog arkadaşım iftira kısmını sen yanlış anladın. Ben iftirayı, bizim kendi kişisel görüşlerimize uymayan bir konuyu kapatmak olarak söylemiştim. Sen hala belediyeye takılmışsın. Ben fazla konunun derinine inmek istemedim ama bazı şeyleri anlamak istemiyorsunuz. Ben bildiğim her konuda her yerde her şekilde tartışma ortamına girerim. Bilmediğim konularda susup dinler bişeyler kapmaya çalışırım. Ama o konuda bilgisi olan olmayan herkes bi yorum yapabiliyordu. Sırf kendi siyasi görüşlerine ters birini (belediye) eleştirmek için. Bende o siyasi partinin görüşlerini benimsemiyorum. Hatta hiç sevmiyorum. Ama bu yapılanlara göz kapamak değildir. Artık o konuda da fazla yorum yapmak istemiyorum. Çünkü bakıyorum kalıplarınızı aşacak düzeyde değilsiniz.
Benim konuyu kapatmanın asıl sebebi ise

Alıntı:
!!_Xeriba_Beyani_!!´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi Bu Adam 5 yıldır VAN a bi çivi bile çakmadı.. Seçimler yaklaştı yolları yapıyo gözteriyo kendini. Seçimlerde de diyecek ki yaptığımız çalışmaların yarım kalmasını istemiyorsanız , bizi seçin.. Resmen SÖMÜRÜLÜYORUZ...
Alıntı:
legend__1905´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
biz sizi seçipte bunları mumla aramak istemiyoruz

yazılan mesaja sırf isminden dolayı verilen cevap oldu. Burda farklı bir siyasi boyut kazanacaktı ve böyle hassas bir dönemde konu istemediğimiz yöne doğru gidecekti. Umarım artık anlamışsınızdır. Burda hiç bir yönetici kendi keyfine göre konu kapatmaz, üye banlamaz. Yapılan her işin bir sebebi vardır. Tabiki bizde insanız, yanlışlarımız olacaktır, sizlerinde bizim bu hatalarımızı görüp uyarmak en doğal hakkınız. Ama bunu yaparkende birazcıkda olsa dürüst ve işinize geldiği gibi değilde, gerektiği gibi bir şekilde olması daha doğrudur. Başlıktaki iftira niteliğinde değil!!!

Ne kadar kibirli dursa da
Bardağın önünde eğilir çaydanlık
Öyleyse bu büyüklenme niye?
Bu kibir bu gurur niçin?
Mütevazi ol, hatta bir adım bile geçme gurur kapısından;
Bardağı insan bunun için öper daima alnından…

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla, ışığından bir şey kaybetmez...
ZyreC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 1053
Takımınız: