Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19/07/07, 11:50   #1
ZyreC
Site Yöneticisi

ZyreC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 200 ZyreC isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Aşk Mesajları 1

biz Iki Ayri Insaniz Ayri Yerlerde Yasayan Ama Ayni Ozlemleri Paylasan Ve Eksikleriyle Bir Butun Olan Biz Sevgiliyiz...

Ask Sadece Opusmek Mi Guzelim? Hirsla Opusurken Dudaklarin Kanamasi Hayir Guzel Bir Bakisin Bana En Hirsli Opuslerin Tadini Verir. Seni Seyrederken.

Gun Agardi Bak Disarda, Ince Islak Bir Gunes Sarmaliyor Gecmisimi. Hadi El Ver Yuregime Ses Ol Bakis Ol Niye Bu Durgunluk Hayat Bosluklari Doldurmak Icindir Yada Vazgecmeden Yenin Gunun Gurultusunden Kirintisindan Bile Sevincin Kos Gidebildigin Yere Ask Senin Bildigin Kadar Uzakta Degildir!

Mutlu Oluyorum Gozlerime Baktiginda Mutlu Oluyorum Ellerimi Tuttugunda, Mutlu Oluyorum, Sen Yanimda Oldugunda. Sen Attigim Her Adimda Dusuncemin Her Noktasinda Baktigim Her Yerdesin!
Sana Yildizlari Veriyorum Al, Cicekler Suda Yildizlar Ise Kalbinde Kaldigi Muddetce Solmayacaklar, Onlar Orda Parlakligini Kaybetmeyecekler, Onlar Orda Uzulmeyecekler.

Gonlumun Yanginini Dindiren Yok Bu Sehirde. Sen Olmayinca Karanlik Ve Issiz Oluyor. Isiga Giden Yol Sende Basliyor, Peki Bu Yollardan Hangisi Sana Cikiyor.

Seni Sevdim, Seni Birdenbire Degil Usul Usul Sevdim. Uyandim Bir Sabah Gibi Degil, Oyle Degil. Nasil Yurur Ozsu Dal Uclarina Ve Gun Isigi Sislerden Dussel Ovalara. Seni Sevdim Artik Tek Mumkunum Sensin.

Donmus Bir Golun Ustunde Yanan Bir Ates Gorursen Bilki Senin Icin Yanan Kalbimdir

Nasir Tutmus Kalbimin Kapilarini Araladigin O Gun Gozlerime Isik, Kalbime Umut, Ruhuma Umut Asiladin. Ve Sunu Bilki Sadece Seninim, Yalniz Ve Tek.

Eger Hayatimin Kaderinde Yaziyorsa Sensiz Yasamak Seninle Yasayip Kadersiz Olmaya Raziyim Nereye Ve Neden Gittigim Belirsiz Olsun Yanimda Sen Ol Yeter.

Gozlerindeki Pirilti, Ucsuz Bucaksiz Bir Tunelin Ucundaki Isikti Kostukca Uzayan Karanliklarda, Durup Bir Nefes Dinlenmekti O Kuytuda!

Isyan Etmenin Zamani Geciyor Icimde Yanginlar Sonmek Bilmiyor Titreyen Ellerim Sacim Yoluyor Bu Gonul Seni Cok Seviyor.

Ne kadar kibirli dursa da
Bardağın önünde eğilir çaydanlık
Öyleyse bu büyüklenme niye?
Bu kibir bu gurur niçin?
Mütevazi ol, hatta bir adım bile geçme gurur kapısından;
Bardağı insan bunun için öper daima alnından…

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla, ışığından bir şey kaybetmez...
ZyreC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 1053
Takımınız: