Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01/05/07, 00:16   #8
Şehzade
Cumhurbaşkanı

Şehzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 137 Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute
Thumbs up

Alıntı:
sertac´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
SEvgili kardeşlerim burdan yönetici arkadaşlara da sesleniyorum.bu siteyi yapanlarda emeği geçenlerden Allah razı olsun. çok güzel düşünmüşler.Bir kaç tane uyarım var.Bu forum biraz daha Paylaşımlara fayda vermeye çalışın.Ve arada bir forum kurallarını üyelerimize uyarın.burası eğlence forumu değil.Genel Vanımızı dünyaya dünyaya tanıtım forumu. İnsanların istediklerini bulabilsinler.Emeğe SAygı Tşk e hakettsinler.biraz bakıyorum cıvıtmaya yönelik durum var burda. dışardaki insanlar bakarki ha burada birbirleriyle dalga geçiyorlar bizde yapalım falan derler.
Üye olmak zor değil.Önemli olan burda bizim burda güzel paylaşımlar yapmamız gerekir.Lütfen Vanımızı daha iyi göstermek için biraz daha paylaşım.bi iki tane resim dosya yetersiz.Kişisel sayfanın gereksiz olduğunu düşünüyorum.aşırı derecede gereksiz olarak buluyorum.Lütfen bana kızmayın. Herkesin Düşüncesi Farklı bende saygı duyarım.bende burda fikrimi söyledim.Bizler nesil olarak Vanı güzelleştirmek ve tanıtmak için burda bulunuyoruz.Saygılarımla
sertac kesinlikle sana katılıyorum dostum. Çok doğru. Bende baştan beri bunu diyorum. Eminim ki bazıları anlamışdır. Tşkler sertac. İnş. forum cok daha güzel, disiplinli ve uyumlu olacaktır.. Selam ve Dua ile ...
Şehzade isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Sayısı: 887