Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19/07/07, 12:00   #1
ZyreC
Site Yöneticisi

ZyreC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 200 ZyreC isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Aşk Mesajları 3

• bende Hasret, Hasrette Sen Bildim Sende, Bensiz Ben Var Deprem Yikmaz, Yakmaz Ates Ask Olayim, Askin Kadar.

• seni Sevdigim Kadar Allahi Sevseydim Cennetin En Guzel Kosesi Benim Olurdu.

• yurek Vermez Yurekliye Darildim Kustum Yuregimi Sana Getirdim Bir Guvercin Kanadinin Ucuna Denizlerde Tuz Koymadim Yarama Bastim Yuregimi Sana Getirdim Sesimin Ibresi Az Konus Dedi.

• belki Yuzum Gulecek Donecegim Saskina Belki Mahkum Olacak Omur Boyu Askina Bu Karari Verirken Sakin Bana Deme Toy Sensiz Ben Yasayamam Elini Kalbime Koy...

• dalgalarca Dalgalandim Ruzgarca Estim Yuregimi Sana Getirdim Sen Can Istemissin Candan Da Ote Dostum Yuregimi Sana Getirdim.

• bazan Kar Nasil Hazin Yagar Bilirsin Kursuni Bir Gokyuzunden Aglamakli Iste Oyleyim, Kapkarayim Bu Gun Gel En Huzunlu Sesinle, En Dokunakli.

• seni Icimden Atiyorum Hergun Biraz Biraz, Ayriliga Da Alisilir Unutma.insaniz Neler Gorecegiz Daha, Senin Sevgin Nedir Ki Koca Dunyada.

• sevgi Yurek Ister Sen Yalancisin Sevgiden Anlamayan Bir Zavallisin.

• carsida Kaybolan Cocugun Elinde Soguyan Anne Sicakligi Hiziyla Ayrildin Benden, Oysa Ben Cay Bardaginda Birakilan Dudak Payi Kadar Bile Ayri Kalamam Senden.

Ne kadar kibirli dursa da
Bardağın önünde eğilir çaydanlık
Öyleyse bu büyüklenme niye?
Bu kibir bu gurur niçin?
Mütevazi ol, hatta bir adım bile geçme gurur kapısından;
Bardağı insan bunun için öper daima alnından…

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla, ışığından bir şey kaybetmez...
ZyreC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 1053
Takımınız: