Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08/07/08, 15:25   #15
Arkeolog
Orgeneral

Arkeolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 26 Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold

Alıntı:
tutsak_07_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
daha öncede sorduğum gibi 3 soruyu birden sorcam
1- özür dilemek sence ne anlama geliyor ve en son kimden ne için özür diledin?
2- seni sen yapan yani seni diğer insanlardan ayırdığını düşündüğün bişey warmı??
3- sana soru sorulmasından hoşlanırmısın???
cvpların için şimdiden teşekkürler

ßæ

Öncelikle değer bulup soru sorduğun için teşekkürler...

Özür dilemek;
Bilindiği üzere hata yapan taraf özür diler. Dolayısıyla Özür dilemek, yapılan hatanın kabulüdür. İnsanın kendi hatasını kabul etmesi çok büyük bir erdemliliktir. Hatasını kabul etmeyen doğruyu asla bulamaz, asla güvenilir olamaz.
Yapılan hatanın düzeltilmesi için bir şans istemektir özür dilemek. Kırılan insanın gönlünü almaktır, ona değer verildiğini göstermektir...
Özür dilemek kimsenin karakterinden bir şeyler götürmez. Bu yüzden özür dilememek gibi bir acizliğe düşmemeli insan...
Yakın zamanda birinden özür dileyecek duruma düşmedim. Ama eğer olursa hiç çekinmeden özür dilerim...

Beni ben yapan şeyler...
Beni ben yapan şeyler; Özgünlüğüm, saygınlığım, hayat felsefem...

Bana soru sorulması;
Bana soru sorulması hoşuma gider elbette. Yeterki sorulan sorular cevaplamaya değer olsun. Soru sorulmak önemsendiğini gösterir insanın...

Umarım yeterli bir cevap olmuştur.
Teşekkür ederim. İyi forumlar, iyi paylaşımlar...

Korktukça İnsan, Tutsak; Ümit Ettikçe Özgürdür...

Konu Arkeolog tarafından (08/07/08 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir..
Arkeolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Sayısı: 66
Takımınız: