Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18/04/08, 17:19   #39
SiBoLOqY
Cumhurbaşkanı

SiBoLOqY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 97 SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute SiBoLOqY has a reputation beyond repute
Smile

Alıntı:
tutsak_07_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
3 soruyu birden sorcam
1- özür dilemek sence ne anlama geliyor ve en son kimden ne için özür diledin?
2- seni sen yapan yani seni diğer insanlardan ayırdığını düşündüğün bişey warmı??
3- sana soru sorulmasından hoşlanırmısın???
cvpların için şimdiden teşekkürler

ßæ

1) özür dilemek bence bi insana verilmiş olan en güsel özelliklerden biri...Erdemliliğin gereklerinden ... ama ufak tefek şeyler yüzünden özür dilemekten hoşlanmam.. en son dün biyoloji hocamdan özür diledim..nerdeyse flashını bozuodum.. ondan dolayı..
2-Beni ben yapan bi özelliğim??Aslında beni diğer insanlardan ayıran özelliklerimi kendim deil karşıdakiler(arkadaşlarım) söyler..vardır mutlaka ama şimdi aklıma gelmio
3-Bana soru sorulmasından hoşlanırım tabi .. ama önemli die nitelendirmediim sorulardan pek hoşlanmam...

önemli diil..sorular için ben teşekkür ederim...

Yokluğun, cehennemin öbür adıdır ..
Üşüyorum !

Kapama gözlerini ..

SiBoLOqY isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Sayısı: 505
Takımınız: