Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12/02/09, 22:26   #3
..::ŞiMaL::..
Yarbay

..::ŞiMaL::.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 23 ..::ŞiMaL::.. is a splendid one to behold ..::ŞiMaL::.. is a splendid one to behold ..::ŞiMaL::.. is a splendid one to behold ..::ŞiMaL::.. is a splendid one to behold ..::ŞiMaL::.. is a splendid one to behold ..::ŞiMaL::.. is a splendid one to behold ..::ŞiMaL::.. is a splendid one to behold

GÖZLERİME İNANAMADIM.
Bu olay Bursada oldu. 17 yaşında bi genç kız aniden öldü. Aile perişan .

Aradan bikaç gün geçtikten sonra Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyor ve Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört diyormuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece sonraki gece daha sonraki gece hep aynı rüya: Çok üşüyorum baba. N'olur üstümü ört!

Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış karısının Nereye bey bu saatte? demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım o an gördüğüne yürek dayanmaz& Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yapıyormuş...

Mezarlık bekçisi tutuklanmıştı ve olay gazetelerde de yeralmıştı. Hatta bayağı ayrıntılı bir şekilde ölülerin üzerine sıcak su dökerek ısıttığı gibi şeyler yazılmıştı. Burada olan olayda fark rüyayı kızın nişanlısı görmüştü.

ßelki hiç durmadan uyusam iki gün çözüLür bu zor düğüm..
dünün benden aldıkLarını belki geri verir öbür gün..
yaLnız kaLsam hiçkimse ßana dokunmaSa..
yalnız kalsam bir köşeye saklanıp uyusam..
ßelki hep sussam sussam iki gün kayßoLur sonsuz hüznüm..dünün ßenden çaldıklarını ßelki geri verir öbürgün..
..::ŞiMaL::.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 134
Takımınız: