Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18/06/11, 13:44   #15
hüzün
Korgeneral

hüzün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 35 hüzün has a brilliant future hüzün has a brilliant future hüzün has a brilliant future hüzün has a brilliant future hüzün has a brilliant future hüzün has a brilliant future hüzün has a brilliant future hüzün has a brilliant future hüzün has a brilliant future hüzün has a brilliant future hüzün has a brilliant future
Standart çocuk Oyuncağı Değil Dedim

Soru: Darbe yapmaya önceden karar verdiğiniz, yapılacak darbenin halkın gözünde meşru görülebilmesi için anarşinin üzerine bilerek gitmediğiniz fırsat kolladığınız iddia edilmektedir. Bedrettin Demirel de benzer şekilde açıklamada bulunmuştur.

Böyle bir söz söylediğimi hatırlamıyorum. Harp Akademileri Komutanı Bedrettin Demirel’in de belirtilen şekilde bir söz söylediğini hatırlamıyorum. Uyarı mektubundan önce 1’inci Ordu’da Bedrettin Demirel bana yönetime el koymaktan başka çare kalmadığını söyledi. Ben kabul etmedim. Hatta daha sonra Genelkurmay’a yanıma gelerek ülke yönetimine el koymaktan başka çare kalmadığını, birçok öğretim üyesinin de bu şekilde söylediğini bana aktardı. Bense bunun çocuk oyuncağı olmadığını söyleyerek düşüncesine katılmadığımı söyledim. İddia edildiği gibi yönetime el koymak için fırsat kollamış değiliz.
hüzün isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 286
Takımınız: