Geri git   Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu > Oyun Bölümü > Oyun Download

Oyun Download Full oyunları burda bulabilirsiniz.

Konu Araçları Stil
Alt 30/08/08, 19:24   #1
is_for_you
Yasaklı kullanıcı

is_for_you - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 is_for_you is a glorious beacon of light is_for_you is a glorious beacon of light is_for_you is a glorious beacon of light is_for_you is a glorious beacon of light is_for_you is a glorious beacon of light
Standart %100 Çalışan Tarafımca Denenmiş Süper Rip Arşivi Böylesi Görülmedi

Ewet arkadaşlar bu bölümde tamamı kendi uploadlarımı bulacaksınız hepside %100 tarafımca denenmiş garantili oyunlardır.Devamlı yenileride eklenecektir eğer emeğe saygı olursa buyrun iyi oyunlar.Ayrıca bazı arkadaşlar yok senin uploadın değil diyenler olabiliyo ispat istiyosa anında ispatını sunarım hangi oyunu derse ispatını sunayım kendi uploadım olduğuna dair+Her geçen gün arşiv dahada büyüyo yeni oyunlar eklemeye devam ediyorum.En son eklenen oyunlar ironman+Hitman 2+Manhunt+Karayip korsanları Dünyanın Sonu korku oyunu bomba gibi arşiv ve iddalıyım bu arşiv süper olcak ve hepsi çalışan garanti oyunlar toplanacak burda.

Project Torque [2008]

YÜKLEYEN
RAR şifresi:is_for_you
Dosya Türü:Rip
Kayıt Olma : is_for_you
: [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
: Setup

Link:
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------

OYUN İÇİ GÖRÜNTÜ

OYUN İNCELEMESİ
Oyunumuz MMORPG bir yarış oyunu. Yani internet üzerinden yarışlara katılabiliyor gerçek insanlarla yarışabiliyoruz. Kendi arabamızı alabiliyor Modifiye edebiliyoruz.Bu oyunun en iyi yanı ise ücretsiz olması.
Oyunu kurduktan sonra masa üstüne gelen simgeyle oyunu başlatın otomatik olarak updateler başlayacaktır bu sırada sizde free register yazısını tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz, oyunana girerken ID ye username inizi yazacaksınız. Updata yaklaşık 750 mb yani oyun için toplam 1.25 gb indirmiş oluyorsunuz.
Oyunda gerçek para kullanacağınız tek yer bazı arabaları ve bazı parçaları satın almak için bunların da çoğunu oyunda kazandığınız para ile de alabilirsiniz.
Project Torque'e pek çok mod bulunuyor. bunları saymak gerekirse
Arcade:
Arcade fizik kurallarıyla yarışıyoruz. pek çok pist mevcut.
Simulation:
Simulasyon fizik kurallarıyla yarışıyoruz. Off road pistiydi sokak pistiydi falan pek çok pist mevcut. Eğer bu yarışlarda Ghost modu kapalı ise arabalar birbirine çarpabiliyor zarar verebiliyor. bazen arabanızı onarmanız gerekiyor.
Thunder Alley:
Nascar pisti tarzı oval pistlerde dön babam dön kıvamında buggie arabalarla yarışıyoruz. Oyunda en çok puan ve para getiren bölüm burası. Burada ayrıca pit-stop kırmızı bayrak elektronik sesle konuşup sinir eden co-pilot bozması herifler falan gerçek yarış atmosferini sağlayan herşey var. Mesela bir kere tam pit stop alnının girişini az geçtim bu amca bana benzin bitti la pitstopa gir de bir el atsınlar dedi. bir tür benzin bitti bitecek halde bitirdim.
Explorer:
Bu modda şehir içinde dolaşarak çeşitli objeleri toplamaya çalışıyoruz. Ara da bazen araba salalnıyo ekran tes dönüyo öle artistikleri var aklıma nokia'lardaki snake oyunun getiriyor hep.
Capture the Flag:
En zevkli tadından yenmez insanın oynadıkça oynayasını getiren modlardan bir tanesi. sırf bu mod için bile oynanır bu oyun. Bu oyuna başlarken tüm arabalar sırt sırta başlıyor ve bir bayrak var o bayrağı kapan rastgele oluşan bir kapıdan geçerek puan lıyor. Tabi diğer arabalar da bu adama toslayıp bayrağı kapmaya çalışıyor. eğer uyanıklık yapıyım kapının ortasında bekliyim falan derseniz oyun sizi çarpıyor bu oyun kelimelrle anlatılmayacak kadar zevkli. ne hinlikler ne cinlikler yapılıyor bayrağı almak için. mesela bir kere şöyle bir şey oldu ben ilerliyorum büyük bir tır var ancak az geriye gitmiş duvara yaklaşmış bayrak sahibi arkasından geçecekti tam geçerken biri geldi önden vurdu tıra adam arkada sıkıştı. ve 15 20 araba tek arabaya doğru kaydı birbirinin üstüne çıkanlar falan tam bir şamataydı Bu oyunda tabi puan sadece kapıdan geçerek toplanılmıyor bayrağa ne kadar yakın sürerseniz bayrak sizdeyken ne kadar fazla yol alırsanız o kadar puan alıyorsunuz.
Drift
Adı üstünde drift yaparak puan topluyorsunuz. Alacağınız bir driftmeter gibi bir parçayla uygun drift açısını yakalamaya çalışıyorsunuz.
Oyun modlarından eğlencenin ne kaar üst seviyede olduğu anlaşılmıştır. Bunun yanında lisans oalyı da var oyunda başka simulasyon oyunalrında n alışık olduğumuz. BU lisanslarla yeni arabalar pistler vs. açıyoruz. Ayrıca tek kişilik görevlerde.
Peki bu oyun bu akdar eğlence bile tek başına yeterken nasıl grafikler yapmış? mükemmel grafikler yapmış. İlk başta grafikler orta seviye gibi görünsede ayarlardan sona getirdiğinizde Ücretsiz bir oyundan beklenmeyecek kadar üst seviyede grafiklerle karşılaşacaksınız. Oyunda hızı daha iyi hissetmemizi sağlayan motion blur vs. herşey var. Bu arada bir bilgi veriyim gerçek hayatta o motion blur olayı olmaz. Ancak çoğu kişi o hızları ancak tv veya başka bir şekilde gördüğü için gerçek hayatta da o hıza ulaşınca görüntünün yanlarının bulanacağını falan sanır. Ama yinede oyuna gerçekçilik katıyor zevk veriyor o ayrı. Oyunda ayrıca Tv'dkei gibi hafif bir karlanma efekti de var ben kullanmıyorum ama isteyen kullansın.
Oyunda hasar modellemeleri de çok başarılı arabaların boyaları sıyrılıyor parçaları kopuyor motordan duman çıkıyor dah aneler neler çok harika olmuş bu hasar modellemeleri de. BAzı ücretli oyunlarda hasar omdellemesi olmazken ücretsiz bir oyunda bu kadar iyi grafikler hasar modellemeleri falan beni oldukça şaşırttı.
Gelelim oyunlardaki arabalara. Oyunda gerek lisanslı gerek lisanssız pekçok araba bulunuyor anack bu lisanssız arabaları da ilk görüşte tamam bu araba diye anlayabiliyorsunuz.
Oyundaki araçlar
Corus, MR2 GTS, RX-8, Outlander, Quadro, 2000 GT, RX-7 Spirit, Lancer EVO IX, Buggy, Hilux Surf, RX-7 GT Limited, Kawana, CorollaGT S 1985, Miyato Wizz, Executive Lion, Subaru, C-Racer, H3 Hummer 2007, Impreza WRX 2006, Hexan GT, Concept Camaro 2008, Spada Forte, C6 Z06 Corvette 2007, Drako Hemi, Lagoon Destroyer 4x4, Harpoon GT 2007, Morello S Type 2007, Panama GT Ray, Thunder Alley Pro,
Thunder Alley Intimidator, Stallion GT

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hitman Blood Money 4

Link:http://www.upshare.net/download.php?id=6D24D84013&setlang=tr
Rar Şifresi:is_for_you
--------------------------------------------------------------------------
Call Of Duty 1

Call of Duty 1
Yükleyen :is_for_you
Rar Şifresi :is_for_you
Dosya Türü :Rip
Buyrun Link:
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]-[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]-[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Gta 3

Link:
Rar Şifresi:[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
veya Kral1982
3D ***villa 2

Link:
Rar Şifresi: is_for_you

Arkadaşlar karabasan'la muhabbet etmek isterseniz buyrun aşağıdakilinkten indirin çok güzel gülmekten kırılacaksınız
Link: [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Rar şifresi: is_for_you
Big Mutha

Link:[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Rar şifresi : [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Yüzüklerin Efendisi

Link:[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Devil May Cry 4 Full Rip

Link1:http://letitbit.net/download/41f8d6162334/Plotka.part1.rar.html
Link2:http://letitbit.net/download/82c916686771/Plotka.part2.rar.html
Age Of Empires

Link:http://www.upshare.net/download.php?id=78146C0011&setlang=tr
Rar Şifresi:Kral1982
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IronMan

Link
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]]
Rar Şifresi:is_for_you
Hitman 2: Silent Assassin

Linkler
Rar şifresi : is_for_you
Manhunt Korku Oyunu
Oyun +18 standardı vardır 18 yaş altı oynamasın korku oyunudur ve rip'lidir bilginize.

Oyun Hakkında
Kan, vahşet, ölüm, MANHUNT…
Grand Theft Auto’nun yapımcılarından; oyun tarihinin belki de en kanlı oyunu karşınızda. Bu oyunda, cinayet işlemenin, adam öldürmenin bin bir türlü yolunu öğrenecek, oyun boyunca bulduğunuz her cismi potansiyel bir cinayet aracı olarak kullanmaya çalışacak, adam öldürmenin tadını aldıktan sonra farklı şeyler denemeye, hızlı öldürmek yerine yavaş ve en vahşi olan cinayet şeklini aramaya başlayacaksınız… Bu söylediklerim midenizi bulandırmaya yettiyse yazıyı okumayı bırakabilir ve bu oyundan ebediyete kadar uzak durabilirsiniz. Çünkü bu oyun, yeri geldiğinde vahşetin sınırlarını sonuna kadar zorlayabiliyor.
Manhunt, isminden de anlaşılacağı üzere bir “insan avı” oyunu. Oyun boyunca çeşitli görevleri yerine getirsek de temelde, karşımıza çıkan her insanı öldüreceğiz. “Adam öldüreceğiz” kelimesi artık günümüz oyuncularına çok sıradan gelse de bu oyunda “adam öldürme”nin kesinlikle sınırı yok. Yeri gelecek sadece bir çöp poşetiyle, yeri gelecek bir bıçakla insan katletmenin bin bir yolunu arayacağız. Açıkçası oyunu farklı kılanda bu farklı öldürme şekilleri…
Oyunumuzda yönettiğimiz karakter olan James Earl Cash, idama mahkum edilmiş azılı bir suçludur. İdam masasına yatırıldığında beklenmedik bir şey olur ve “The Director” ismindeki garip bir kişi kendisine (ve dolayısıyla bize ikinci bir şans tanır. “Director” ismindeki bu gizemli kişi oyunda bizim patronumuz olmaktadır ve onun dediklerini yapmaya mahkumuzdur. Oyun boyunca bize direktifler vererek gitmemizi istediği yerlere yollasa da aslında bizden asıl istediği cinayet işlememizdir. Anlaşılacağı üzere biraz (biraz mı?!?) sapık ruhlu olan patronumuz, bizi çeşitli mahallelere göndererek çoğunluğunu serserilerin oluşturduğu çete elemanlarını teker teker öldürmemizi istemektedir. Ancak bu ufak katliam işini yapmak için, diğer oyunlardan alıştığımız gibi küçük bir orduya yetecek kadar silahı kuşanıp, yollara düşmüyoruz. Hatta tam tersi oyuna çıplak elle başlıyoruz. Oyun boyunca bulacağımız çöp poşeti, cam parçası, baseball sopası, levye gibi sıradan cisimler bizim potansiyel ölüm araçlarımız olacak. (Hmm ilginizi çekmeye başladı değil mi ?)
“En büyük dostum karanlıktır.” (James Earl Cash)
Oyundaki en önemli unsur gizlilik. Bunu sağlamak için sadece ışıktan kaçıp, karanlık ortamlara saklanmamız yeterli olmuyor. Çünkü koştuğumuzda veya çevredeki herhangi bir cisme çarptığımızda (bunlar yeri geldiğinde bir çakıl taşı da olabilir ya da yeri geldiğinde bir varil de...) çıkardığımız sesten birileri huylanabiliyor ve bizi görebiliyorlar. Tabi ki bu olayı bazen rakiplerimizi tuzağa düşürmek için de kullanabiliyoruz. Yani oyunda çevreyle etkileşim üst düzeyde. Yerde bulduğumuz bir şişeyi aksi yöne atıp rakibimizin ilgisini ters yöne çekince arkasından sinsice yanaşıp gırtlağını kesmemiz çocuk oyuncağı. Aslında bu oyunda sayısız cinayet işlememize rağmen önemli olan şey görünmemek ve duyulmamak. Elimizde sağlam bir silah olduğunda, rakibimizin karşısına dikilip, dövüşerek de öldürebiliriz ama ona tuzak kurup, peşine takıldıktan sonra sinsice öldürürsek (ki patronumuz aşırı vahşet içeren cinayetlerden daha çok hoşlanır) bu hem daha kolay oluyor, hem de daha çok “style” puanı kazanabiliyoruz. Ayrıca oyunda yönettiğimiz karakter olan “Cash” çok güçlü bir karakter olmadığından, elinde hatırı sayılır bir silah yoksa dövüşmeyip kaçmak en mantıklısı.
“Style” puanı demişken biraz da bundan bahsedelim. Oyunda rakiplerimizi öldürmenin sınırsız yolu var. Daha önce de belirttiğim gibi ister karşısına dikilip kavga ederek çıplak elle öldürün, ister etrafta bulduğunuz taş, sopa, tel gibi aletlerle öldürün ama yeter ki öldürün! Oyunda sessizlik ve gizlilik ön planda olduğundan, genelde öldürme olaylarımızı karanlık bir yerde kurbanımızın önümüzden geçip gitmesini bekleyerek, sessizce peşine takılıp, arkasından işini bitirerek yapmamız daha mantıklı. Zaten oyunun temel prensibi bu tarz cinayetler. Bunlara oyunda “instant kill” deniyor ve bunlar hem daha çok “style” puanı kazandırıyor hem de kana susamış oyun severlere beğenecekleri tarzda şovlar sunuyor!

Oyun İçi Görüntü

Manhunt RIP (+18)
Yükleyen : is_for_you
RarPas \Şifre : is_for_you
Dosya Türü : RIP

Link:
Karayip Korsanları Dünyanın Sonu
Buyrun tarafımca denenmiş oynanmış vede upload edilmiştir iyi oyunlar.

Yükleyen: is_for_you
Rar Şifresi: is_for_you
Dosya Türü: Rip
Crack: Mevcut
Oyunun kurulumu: indirdiğiniz rar dosyasını açın rar şifresini girdikten sonra rar dosyasının içindekileri bi dosyaya çıkarın sonra rituel.ace diye bi dosya var o çıkacak onun içindeki dosyalarıda aynı dosyaya çıkarın setup var ona tıklayın oyun kurulacak ayrıca zaten anlatımı içinde mevcut iyi oyunlar.
Not:Saatlerimizi ayırıp upload yapmaktayız 2 dakikanızı ayırıp lütfen yorum yapınız.

Konu is_for_you tarafından (09/09/08 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir..
is_for_you isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 5
Alt 30/08/08, 23:53   #2
{ZeRGuWaN}

{ZeRGuWaN} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 200 {ZeRGuWaN} is infamous around these parts

emegine saglık super paylasım.. +reppp

BEGENDİGİNİZ PAYLASIMLARI KARSILIKSIZ BIRAKMAYIN...

{ZeRGuWaN} isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 1086
Takımınız:
Alt 31/08/08, 14:19   #3
Metallica
Acemi Er

Metallica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 18 Metallica is a jewel in the rough Metallica is a jewel in the rough Metallica is a jewel in the rough

çok teşekkürler abim ellerine sağlık
Kadehi eLimize tutuşturanLara,
Her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara
İsyanım Allah'a degil tüm Allah'sızlara...!

Günahkar Sokakların Tövbekar DelikanLısı
Alt 01/09/08, 08:07   #4
egit
Yarbay

egit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 egit will become famous soon enough

teşekürler
egit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 1
Alt 01/10/08, 13:04   #5
bilal.1976
Acemi Er

bilal.1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 bilal.1976 will become famous soon enough

çoook teşekkür ederiz emeğin için teşekkür ederiz
bilal.1976 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 0
Takımınız:
Alt 02/10/08, 21:15   #6
BeniM_KeworK
Orgeneral

BeniM_KeworK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 128 BeniM_KeworK has a reputation beyond repute BeniM_KeworK has a reputation beyond repute BeniM_KeworK has a reputation beyond repute BeniM_KeworK has a reputation beyond repute BeniM_KeworK has a reputation beyond repute BeniM_KeworK has a reputation beyond repute BeniM_KeworK has a reputation beyond repute BeniM_KeworK has a reputation beyond repute BeniM_KeworK has a reputation beyond repute BeniM_KeworK has a reputation beyond repute BeniM_KeworK has a reputation beyond repute

ee hadi bitanede bendne emeğine sağlık gelsin
BeniM_KeworK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 120

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)