Geri git   Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu > Cep Telefonu > Hazır Mesajlar > Aşk ve Sevgi Mesajları

Konu Araçları Stil
Alt 20/06/08, 10:28   #1
Mattet
Cumhurbaşkanı

Mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48 Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute
Question çarpıcı sözler aaaaa

Sevdik Oduk İsyankar Yalan Dünya Bize'Dar Hiç ßirşeyimiz Olmasada Aslanlar Gibi Yüreğimiz Var Değer Vermeyiz Dünya Malına Boyun £ğmeyiz ALLAH Koluna Sevgi ßizde Böyledir Ölürüz Sevdamız Uğruna Kurşun Giyiz Adres Sormayız Delikanlıyız Döneklik Yapmayız Kimseyi Sırtından Vurup da Kaçmayız Dedikya ßiz ßu Alemde Kral Tanımayız Sırt Sırta Verdik mi Biz Tek Yumruk Tek Yürek Oluruz Kahpe Olup ßin Yıl Yaşayacağımıza €rkek Oluruz ßirGün Yaşarız.!

ßeni Yüreklendirecek ßir Söz SöyLe
Şehrin Tutsaklarini Salayim Kalbimden
ßeni Yüreklendirecek ßir Söz SöyLe
Kurşunu ßeynime Sıkayım öyLesine.!

SerSeriLer Ne Ağlamayi Nede Sevmeyi ßilirmiş
Olaki Sevdi ßirKez Severlermiş Ve Olaki Ağladı
Gözyaşlarının Düştüğü Yerde Ölürlermiş.

GüLLer Arasında ßir Diken Kirik Masada
İcKi İcen Azap Olmus GönLü Esrar Ceken
ßir SerSeri GörürSen ßeni HatirLa.

Ne Orhan Ne Ferdi Kimse ßilmez ßendeki Derdi
Sen söyLe MüsLüm ßaßa Nereden Sevdim
O Zalimi.

MiLLet KüLhan ßeyi Olmu$ , Etrafı ßo$ ßıraktık ÇakaLLar Dolmu$, ßizim Yürüdüqümüz Gayri Meçhul YoLmu$ , aLem DedikLeri Şey Meğersem Buymu$. Harbiden HaLimiz DumAn OLmuş.

ÖyLe DertLiyim ki ßu Gece Yağmur Olup Yağacağım

ßu Gece Şimşek Olup Çakacağım
ßu Gece Sel Olup Taşacaqım
ßaktım ki Olmuyor Kafama Sıkıp ßitireceqim.

HaYaT Dedigin Bir Oyun Birgun eLbet Biticek.. Arkada Biraktigin HatiraLar öLecek.. Sanma bana Yaptigin Yanina Kar kalacak.. Seninde Karsina birgun Seni yakan Cikicak.. O zaman agLayacak ve ßeni hatirLiyicaksin.. iste o An Senin Bana Son SöyLedigin SözLeri HatirLaticam.. Ardima biLe Bakmadan HATiRALARDAN KayboLacagim...

Bîrînî SEVDIM, Ortâmdân UZAKLASTIM, Dîyê Hêrkês DELIKANLI, Olmus Bên KOVALAMIYORUM, Dîyê ARKAMDAN, Konusân Olmus Bênîm ADIMI, Vêrêrêk PIYASA, Yâpân Olmus MEKAN, înîzdâ KRAL, Olun ALAYINIZ, Gêlsîn Sîzîndê SIRANIZ, Gêlîr.

Adim SerSeri SokakLarda ßüyüdüm ߀n Kolumda jiLet isLeri GönLümde Dostlarımın Sevdası Hep ߀n Sokaklarda ßüyüdüm Kızım Senin Gißi Sıcak Soßælarda ısınıp Sıcak Yorgana SarıLmadım Herkesin Derdine Ko$ar ßu Serseri..!!!

Sen Cok Guzel Kizsin MektepLİ Bense Sokaklarda Serserİ Senİn ELinde KaĞit Kalem Benİm İse VÜcudumda FaÇa İzlerİ Sen İstİkbalİnİ DÜŞÜnÜrken Mekteplİ Oo KÜcÜmsedİĞİn Serserİ Belİnde Emanet Mevzu İŞledİ Dedİm Ya GÖnlÜmÜn GÜzelİ Herkes Benİm Gİbİ Serserİ Olamaz!!!!!

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

Bir Pazar Sabahı Zagros Kaldırımında Yürürken Serseriler Trafiğine Yakalandım. Serseriler Trafiği Sordu. Serserimisin, Öğrencimisin? Öğrenciyim Dedim. Hani Kalemin Dediler Çıkardım Belimden 95’lik Zırh ı İşte Budur Dedim. Hani Defterin Dediler Açtım Parçalanmış Vücudumu Burası, Akdeniz Burası, Karadeniz Burasıda Defterimiz dir Dedim. Hani Hocaların Dediler Gösterdim Kaldırımda Yatan Balicileri
Esrarcıları, Keyifçileri. Hani Müdürün Dediler Gösterdim Sarhoşlar Çeşmesinde Oturan Kral. MÜSLÜM Babayı ‘‘Merak Etme Bizlerde Onlardanız Dediler.’’ Sen Sosyete Kızı Sus Susta Şu Garip Esrarcının Aşkını Dinle Sen Ananın Sıcak Kollarında Uyurken ßen İse YÜKSEKOVANIN Garip Sokaklarında Silah Tutmayı, Esrar Sarmayı Öğreniyordum. Sen Sosyetenin Lise, Fakültelerinde Okurken Ben ,Ben İse Hayata Res, Kadere Sitem, Ölümle Dans £diyordum…

ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ Sëñî,GôZûñû ßîLë KIrPMaDIñ,gûLDûñ Gë¢tîñ

Gençlik Çağımda Koptu Kıyamet
Etmedim Etmem Sana İhanet
Gelmez DiyorLar ßiliyorum
ßu ßir Kehanet..

Hayatta Kimse İçin ağLama Değmez
Ağlamaya DeğenLer Zaten
AğLatmaz Birgün Ağlaman Gerekirse
Başını Dik Tutki Gözyaşların Seni Ağlatan
Kişi Kadar AlçaLmasın.

SeN HaYaLLeRiMiN CeLLaDi, uMuTLaRiMiN KaTiLi Ve ZaVaLLi BiR öMRüN aCiMaSiZ aZRaiLi, BeYNiMDeKi TeK KuR$uNLa VuRDuM KeNDiMi GeLiP aLaBiLiRSiN eMaNeTiNi

Firari SaatLerin Ardından Gelen İsyanKar SokakLarın
Tövbekar Cocuklarıyız ßiz Sevdiğimiz İcin İçin Yaşar
Dostumuz İcin Ölürüz Vede Hiç ßir Zaman Hiç ßi Yerde
Kimseye Hesap Vermeyiz Arkadas.!

ßiz Yalandan Doldandan ßıktık
SevgilerLe Gerçeği anLadık
Elßet ßirgün ßuluruz
Herkesede Kapat Oluruz
EsrarLa ßaşladı Gece
Alkolik mi Sandın Sadece
Şu ÇiftLiden İki Nefes Alınca
Dünya Oluruz ßütün Gece
Paramız mı Var Esrar Almaya
Şeklimiz mi Var Kız Tavlamaya
ßir Canım Var Oda Feda Olsun Sana.

Kadehi eLimize TutuşturanLara
Sevgiye İhanet EdenLere
KoLumuza JiLet AttıranLara
Esrar Çektirip ÜçLüyü Tersten YaktıranLara
İsyanım ALLAH'a DeğiL Tüm ALLAH'sızLara

Dumanımda O Vardı, Sigarayı Bıraktım; Kadehimde O Vardı, İçkiyi Bıraktım; Rüyalarımda O Vardı Uyumayı bBıraktım; Baktım Ki Onsuz Olmuyor, Yaşamayı Bıraktım.!!

Acı Çekerek Geldik Bu Günlere,Boyun £ğmeyiz Kimselere,Kanmayız Sahte Gülücüklere,Saygı Şeklinde Övmelere,Herkesin Ölüm Diye Korktuğunu,
Biz Sokakta Oyun Diye Oynarız...

Sehirde Ne Kural Nede Kral Taniriz Gardass
Cekeriz Emaneti Bozariz Adaleti Mahallemizden Gecilmez Elimizden Su Icilmez Biz yüksekova Cocuguyuz Bize Rajon Kesilmezz Gardas

Zannetmeyinki Gücümüz ßitti,Yorgunuz.,
Zannetmeyinki silahımız Yok, Suskunuz;
Zaman ßekliyoruz,Fırtınalar Kopacak,
Fırtınalar Öncesi Hep ßoyle Durgunuz ßiz!
BeLki Yeniden Doğamayız Ama ;
Her ßatan Güne$Lede ßatmayız ßiz!!!

Resti Cektim Kadere
ßelki İsyan Oldu Taştı
Tek ßir ßaşıma Kaldım
Kahbe Acısı ßende SakLı
Ama ßundan Sonra
S!kt!r Ettim Aşkı.

Eskiden Olsa Arkandan ßakar ağLardım
Şimdi Arkama ßile Dönüp ßakmam
Eskiden Uğruna Dünyaları Yakardım
Şimdi İse ßir Kibrit ßile Çakmam.!

DetayLar Aynadir Fark'ı Yansitir.
KraLLar İz ßırakır Soytarılar Kıskanır
Sallanirsada asLa Yikilmaz Tahtım.

Alı$ma ßana Ne Yapacaqim ßeLLi oLmaZ ßenim. ßuqun Varım, yaRın ßirden yOk oLurum.. Dokunma ßana! Kapanmami$ YaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn açma..Sevme ßeni! yOgun duYquLaRimda kayßoLurSun, tutu$tururum. iSteme ßeni! yaSakLarLa bogu$ursun.EnqeLLerLe doLuyum.
ÇôZmeye CaLI$ma SakIn…

Ben Günahkarım Cekerim Tineri BaLiyi Ciqarayı..Atarım Kendimi Bir BoşLuqun İçine..Ben Günahkarım Sen Vefasızsın..Sen Acımasızsın:

ßiz Yüksekovanın Gerilim Saçan Sokaklarında Daha Kalem Tutmayı ßilmezken Esrar Sarmayı Adam Kesmeyi Sallama Çekmeyi Öğrendik
Sevdik mi Allahına Kadar Vurduk mu Sallamayı Damarına Kadar Şimdi Diyeceksin Lan Piskopat Sen Sevmeyi Nerde Öğrendin Şunu Unutmaki Kahbelere Sevmeyi ßiz Öğrettik.

Ortamın ßittiği Yerde ßiz ßaşLarız Şeklimiz İçin Yaşar Tarzımız İçin Ölürüz.

Ne Paranın Delisi Ne --------in Gölqesi Ne ------nun ßekçisi Nede ----nin Tetikçisi Olduk ßiz Gönlümüzün £fesi Ortamların Delisi Olduk.

ParçaLanmı$ Vücudum Olmu$ ßir Ses UzakLa$ Kızım ߀nden Git Kahbele$ Sana DeqiL Seni Sevdiğim İcin ßana Lanet oLsun..

SerSeriyim SerSeri SokakLardır Evim
DinLe Cici Kız DinLe
Sanıyorsun ki SerSeriLer AğLamaz
SerSeriler ßir ßir Ağladımı Kimse Tutamaz
İnanki Sosyete Kızı Herkes SerSeri Olamaz.

GeCeLeRi GeLMe JiLeT aTaRıM uZaTMa KoLuNu SaNa Da aTaRıM BeN HeRGeCe aGLaYıP KeNDMi DoGRaRm DeDiM Ya SaNa GüLüM ßêN PisKoPaTım.

ßenim Rahat Edemediğim Yerde
Kimse İstirahat Edemez
Keyfe Keder KraLına DeğiL Alayına Gider

€ziLmi$ ßir Kentin SokakLarında Sevdası YasakLanmı$ Vede umutLarI Kur$unLanmı$ GeceLerin İsyanKar SerSerisi...

GeŁeиeDe GiDeиeDe eчwaŁŁaнıZ war
GeŁмişe GeçмişeDe saчGıмıZ.
şu saaттeи soяa
кiмseиiи нaчaтı вiZi
iŁGiŁeиDiямez,вiZiмкiDe кiмseчi...
вu нaчaт вiZiмse eĞeя;
ciDDeи чaşaмaчa DeĞeя...
Düичa 1GüиDüя; oDa вuGüиDüя !!
Düи-DüиDüя,вuGüи-вuGünDür

ALem Oyuncu Olmu$
Sokaklar Sahne
Sevdiqim ßir Kız Vardı
Oda OLmu$ Kahbe..

Mafyada Silahımı Karakolda Resmimi Ceza £vinde İsmimi ßu Alemde Tesbihimi ßıraktım Ama Seni Asla ßırkamadım.

Sen Meyhaneleri Kendine Ev Yaptınmı
Sen Allah Var ßir ßaşkasına Taptınmı
Sen İçipte ßir Sokak Köşesinde Yattınmı
ßunLarı Sen Yaşamadın Sen ßilemezsin
ßunLarı ßen Yaşadım ßen ßilirim Allah'sız.

YoLda ßir Serseri GörürSen O Serseriye İyi ßaK BeLki Tanırsın O SerSeri kimDi İyi ßiLirDin öyLeSiye Seven İstikbaLden Ümüt ßekLeyen ßir Efendi Simdi Yıkılmıs Dünyası HayeLleriyLen ßeraßer Artık efendiLik OnDa Ne GezEr SerSeri'mi DiyeCekLeR ßırak desinLer GücenirSem NamerDim Ama Unutma GüLüm ßu SerSeRi Senin Eserin.

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım.!

Ağladığımı Kimseye Söyleme Anne onLar ßeni KraL ßiliyor Kızdım mı Dünyayı Yıkar ßiliyorlar
ßir Kız İçin ßu Kadar Düştüğümü ßilmiyorLar...

Farkımız Tarzımız Bizim Delikanlı OLmamız, Ya Kan KuStururuz yada Tam SuStururuz. Bu HuSuSta N£ KuraL N£d£ KraL tanırız.!!!

"lKâhpéLiq lKoymâz lBizé lBizim GönuLLérimiz lKâhpé DéiL Âmâ Bizi Unutâni Bizdé Unuturuz lKâhpéCé '':

Bizim KraL Olduğumuz Yerde Kimse
DEVLET Kuramaz , Bizim DEVLET
Olduğumuz Yerde Kimse KraL OlamaZ...

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...!

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız.

Seven Sever Sevmeyen Yol Alıp Gider ßenim Dünyam Her Türlü Döner Kızım.

ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, Dσѕтℓαяıмızıη вüуüкℓüğüηdєη∂ιя

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz.

Aѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя.

нєя güη σℓαη уєηιℓιк, вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя.

Çєкмιş ¢ιgαяαуı Kαƒαѕı Dυмαηℓı Aѕℓıη∂α Hαявι Dєℓιкαηℓı Kσℓυη∂α 3-5 ƒαçα Yαяαѕı O∂α ßιя Kαнвєηιη Hαтıяαѕı.::

Tesbih Sallamasınıda Biliriz Çekmesinide Ama Yuvarlamasını Bilmeyiz Çünkü Biz Delikanlıyız.

Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü.. Raconu kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k...:

ßiz Aslanıda Tanırız Çakalıda
Ama Aslana Aslan
Çakala Çakal
Muamelesi Yaparız
Aslanım Madem Aslansın
Çakalın Sofrasında

Ne İşin Var..

Sevdi o hep, yürekten sevdi
İhanete uğradı
Bıraktı tek kalemde boynunu eğdi.
Ama satmadı sevdasını yüreğine attı
Haklının yanında idi
Haksıza demir bir yürekti yıkılmadı
Delikanlıydı O...
Üç şeyi çok severdi bırakamadı
Yarini, sigarısını birde silahını...

Memleketimi Ararsanız Adresimi Sorarsanız Resmime ßakarsanız ßilinki ßen Yüksekovalı'yım Aşkıma Katmam Haram Güzel Çirkin Aramam Yanlış Yapanı Tanımam Dedimya ßen Yüksekovalı'yım Doğruya Eğerim ßoynumu Gizlerim Derber Olduğumu Herkes ßilir Delikanlı Olduğumu Dedimya ßen Yüksekovalı'yım Kin Ve Öfke Doluyum Cevapsız ßir Soruyom ßende Allah'ın ßir Koluyom Dedimya Arkadaş ßen Yüksekovalı'yım...

AH BENİM BEYAZ GÜLÜM AYRILIĞI YOK ETMEZKİ ÖLÜM SAÇLARINDA RÜZGAR ESER BAKTIĞIN YERE KAN DAMLAR GÜLÜM BAKSAN AZARIM TUTSAN UÇARIM ÖPSEN ÖLÜRÜM YOKLUĞUNDAN BAŞKA BANA NEYLESİN ÖLÜM SANA GELMEDİĞİM GÜN ÖLDÜĞÜM GÜNDÜR GÜLÜM BEN YOLUMU SEÇTİM YA SEN YADA ÖLÜM

BİRAZ SEVİNÇ BİRAZ HÜZÜN: O HAYAT İŞTE! SEVMELER YALVARMALAR: O AŞK İŞTE! ŞİRİN ŞEKER TATLI BİŞEY: O SEN İŞTE! SENİ ÖZLEYEN BİRİ VAR: O BEN İŞTE!

SÜRGÜNDEKİ UMUTLAR KADAR UZAKTA YILDIZLARIN ARASINDAKİ AY GİBİ YAPAYALNIZ İDAM SEHPASINDAKİ MAHKUM GİBİ ÇARESİZ OLSANDA BU SEVDİĞİN DAİMA YANINDA UNUTMA!

HAYATTA 3 ŞEY BENİ SANA BAĞLAR: SEVGİ ŞEFKAT VE HOŞGÖRÜ. 3 ŞEY BENİ SANA KÖLE YAPAR:GÖZLERİN SÖZLERİN KALBİN. 3 ŞEY BENİ SENDEN AYIRIR: ÖLÜM YALAN İHANET.

Yüksekovanın Hali ßaşka Yüksekovalı
Doymaz Aşka Helebirde Sevdiği VarSa
Yüksekovalı Ölmez Asla Yüksekovalı
Ağlamaz,Ağlarsa Kimse Duymaz Unutma
Herkes Yüksekovalı Olamaz.

Sevmek kimine göre ölmek demek
Ölmek kimine göre sevmek
Ama asıl gerçek ölümüne
Sevenler asla ölmezler

Yalnız sen degildin
En hainleri sendin
Kaderim ya ben hep hainleri sevdim
Al işte hepsini buraya serdim
Söylesene hangi kursun senindi

Hala unutmadım ihanetini
Kalbimin kıyamet alametini
Vereyim de al git emanetini
Söylesene hangi kurşun senindi

Kalbimi alev alev yakan mı
Hala yarasından kanlar akan mı
Biraz önce şu sırtımdan çıkan mı?

Bir senle gelmedim bu hale
Şu hain aşkların hepsi benimdi
Kanayıpta bulamadın mı hala
Söylesene hangi kurşun senindi...

Ne kurşunlar çıktı bilsen bu tenden
Ne aldınsa helali hoş olsun benden
Yazıktır davacı olursam senden

Gün ve gün öldürüp dirilten mi
Akıl alıp çıldırtıpta delirten mi
Alın artık şu canımı dedirten mi

Sen benim en beter halimsin artık
Nasıl olsa gözümde hainsin artık
Gördüğüm,gördüğüm en büyük zalimsin artık,

Arada bir çıkartıpta bakarsın
Olurya boynuna belki kolye yaparsın
Hainler,hainler gününde onu takarsın
Söylesene hangi kurşun senindi...

Sen Vurdun da Ben Ölmedim mi?

Yoklugunda ne atesleri hasretimle yaktim da,
Bir seni yakamadim beni yaktigin gibi.
cölde su, mahpusta gün, oructa ekmek gibi bekledim seni.
Sense araya korkular koydun,
Yasaklar koydun,
Bitmez tükenmez engeller koydun.
simdi nerdesin diye sakin sorma.
Sen cagirdin da ben gelmedim mi?
Sen varken darilmazdim ciceksiz baharlara,
Yagmurlu havalara, bu kasvetli aksamlara.
Sen varken;
Bakip iclenmezdim tren istasyonlarina,
Otobüs duraklarina...
Sen varken ayrilanlara aglamazdim...
Yikilmazdim biten sevdalarin ardindan,
Gidenlere küsmezdim,
Kalanlara acimazdim...
Sen varken böyle üsümezdim,titremezdim.
Masumdum, cocuklar gibi.
Böyle delirmezdim,küfretmezdim...
Hele ölmeyi hic düsünmezdim.
simdi soruyorum sana:
Adi sevdaysa bu cehennemin,
Sen yaktin da ben yanmadim mi?
Biliyorsun;
Bütün acilarina yesil isik yaktim olmadi.
Bütün korkularina arka ciktim olmadi.
Daglara merdiven dayadim olmadi.
Haziranda kar oldum yagdim avuclarina olmadi.
Sevdim olmadi,yandim olmadi,taptim olmadi.
Artik benden pes!
Bu askin biletini istedigin gibi kes!
Nasilsa gidiyorsun.
Biliyorum, git...
Ama ardinda;
Aglayan bir cift göz,
Paramparca bir yürek,
Ve yikilmis bir dag görmek istemiyosan;
cek silahini,daya sirtima,
Titrersem namerdim...
Sen vurdun da ben ölmedim mi?

Düşmeden Bulutlarda Koşmam GereK !
Mattet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 866
Alt 20/06/08, 15:06   #2
S!yaH MeLeK
Korgeneral

S!yaH MeLeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 21 S!yaH MeLeK is a jewel in the rough S!yaH MeLeK is a jewel in the rough S!yaH MeLeK is a jewel in the rough

sağol firari

S!yaH MeLeK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 47
Alt 21/06/08, 09:58   #3
Mattet
Cumhurbaşkanı

Tecrübe Puanı: 48 Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute

Alıntı:
dertkolik´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

sağol firari
BEN SANA TEŞEKKÜR EDERİM DERKOLİKKKK

Sevdi o hep, yürekten sevdi
İhanete uğradı
Bıraktı tek kalemde boynunu eğdi.
Ama satmadı sevdasını yüreğine attı
Haklının yanında idi
Haksıza demir bir yürekti yıkılmadı
Delikanlıydı O...
Üç şeyi çok severdi bırakamadı
Yarini, sigarısını birde silahını...

Alt 24/06/08, 17:35   #4
firari
Mareşal

firari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 104 firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute

Alıntı:
dertkolik´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

sağol firari
BEN AÇMADIM KONUYU AMA BİŞEY DEĞİLLLLLLLLL......

firari isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 613
Takımınız:
Alt 27/06/08, 09:45   #5
Mattet
Cumhurbaşkanı

ben demek istemiştim ama fark etmezzz kardeşiz herşeyi paylaştık bu teşekkürüde paylaşırız gönderen saoğlsunnn

Alt 27/06/08, 20:05   #6
firari
Mareşal

Tecrübe Puanı: 104 firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute

sende sağol....

Takımınız:
Alt 29/06/08, 14:15   #7
Mattet
Cumhurbaşkanı

Alıntı:
firari´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sende sağol....

Alt 30/06/08, 10:16   #8
firari
Mareşal

Tşkler paylaşım için…

Takımınız:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Araçları
Stil