Geri git   Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu > Cep Telefonu > Hazır Mesajlar > Özel Günler

Konu Araçları Stil
Alt 21/07/07, 00:50   #1
{ZeRGuWaN}

{ZeRGuWaN} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 200 {ZeRGuWaN} is infamous around these parts
Arrow dogum gunu mesajları..

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yas ve sevgi dolu nice ıyllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN

Arkadaşlar ıyldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun...

Bebeğimize hosgeldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Bir ıyl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes ayni şeyi yasıyor. Bu ıylın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir ıyldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice ıyllara...

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım... Nice yaslara!

Bu gün mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne ve sevgimi kalbine bırakıyorum. güneş her zaman senin için doğsun."DOGUM GüNüN KUTLU OLSUN.

Bugün belki de çok kişiden dogum günü mesajı alacaksın, ancak su an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatinin her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! ıyi ki doğdun ve iyi ki varsın...

Bugün beni göremesen de bil ki yanındaıym... Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatin tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. ıyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere... Dogumgünün kutlu olsun!

Bugün bir yasini daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğumgünün kutlu olsun.

Bugün dogumgünün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin... Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. ıyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaslara...

Bugün gözlerinde hangi aninin hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle doğum günün kutlu olsun!

Bugün umutların daha güzel olmalı,hayati daha çok sevmelisin,çünkü sen bugün doğdun askım, bana ne kadar kız sanda seni yinede çok seviyorum,iyi ki doğdun

Canim arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, basari, aşk, mutluluk kısacası hak ettigin her şey yeni yasında seninle olsun!

Dalgalar vuruyor sahile,ıyldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: ıyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLAR

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yasamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Simdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve ümidini koskoca bir ıyl boyunca hiç yitirme! Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanmanı dilerim. Sensiz bir hayatta kime gerçekten "dostum" diyebilirdim bilmiyorum. ıyi ki doğdun. Nice mumu yaslara...

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice ıyllara.

Dilerim yeni yasında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dogumgünün kutlu olsun!

Dillerim bahar ayaklarına serilsin gözlerinde ıyldızlar parlasin ılik esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın dillerim!!! Doğum günün kutlu olsun

Doğduğun gün bulutları ıyrtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yasa! Nice yaslara..

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu Yarınlar seninle Doğsun. Doğum gün Hediyen olarak sana Kalbimi veriyorum,artık kabul etmek veya etmemek sana kalmış...

Doğum gününün sana tıbbi şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice ıyllara..

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. ıyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

FLUUUPPP! Bu bir ses sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu ıyllar sana, mutlu ıyllar sana.

Farkında misin biraz daha yaslandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NıCE YILLARA...

GüNES KADAR SICAK... KAR TANESI KADAR BERRAK... YAGMUR KADAR SAF VE TEMIZ BIR öMüR DILEGIYLE

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun MUTLU YILLAR

Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun...

Her mum hayatinin ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yasamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.

Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakaıym.. dur buldum Dogumgünün kutlu olsun!...

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Dogumgünün kutlu olsun!

Mutluluğun Türk enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük, geleceğin demirledin keli kadar parlak olsun. Doğun günün kutlu olsun

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün KUTLU OLSUN.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl bir yasam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN!

Sağlık basari, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR...

Sakin üzülme hayatin hızına, en güzel ıyllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu ıyllara...

Sesim güzel olmadığından sana bir doğum günü şarkisi söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Yeni yasında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir ıyl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle...

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yasa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yasin kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yasam dolu yaslara..

Yeni bir yasin önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NıCE YILLARA...

Yeni yasin dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

ıylların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yasin KUTLU OLSUN.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canim kadar değerlisin, iyici doğdun bir tanem .

BEGENDİGİNİZ PAYLASIMLARI KARSILIKSIZ BIRAKMAYIN...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

{ZeRGuWaN} isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 1086
Takımınız:
Alt 21/07/07, 00:51   #2
Şehzade
Cumhurbaşkanı

Şehzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 137 Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute Şehzade has a reputation beyond repute

tşkler paylaşımın için
Şehzade isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 887
Alt 14/12/07, 04:03   #3
sinem
Tümgeneral

sinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 29 sinem has much to be proud of sinem has much to be proud of sinem has much to be proud of sinem has much to be proud of sinem has much to be proud of sinem has much to be proud of sinem has much to be proud of sinem has much to be proud of sinem has much to be proud of

çok güzel paylaşım... emeğine sağlık
Alt 29/03/08, 17:50   #4
By_Espr!C
Guest

By_Espr!C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TŞkrler
Konu Sayısı: 4049
Alt 07/06/08, 16:59   #5
valiyi van
Acemi Er

valiyi van - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 valiyi van will become famous soon enough

walla güzel mesaj ama insanın kendi içinden gelen mesajları yazması ondan da güzel yinede emeğe saygı... paylaşım için saol..
valiyi van isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 0
Alt 07/06/08, 17:00   #6
valiyi van
Acemi Er

valiyi van - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 valiyi van will become famous soon enough

slm arkadaşlar nasılsınız bugün?
valiyi van isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 0
Alt 07/06/08, 21:08   #7
{ZeRGuWaN}

{ZeRGuWaN} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 200 {ZeRGuWaN} is infamous around these parts

aramıza hosgeldin tanısma bolumunde konu acıp kendinizi tanıtabilirsiniz.

BEGENDİGİNİZ PAYLASIMLARI KARSILIKSIZ BIRAKMAYIN...

{ZeRGuWaN} isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 1086
Takımınız:
Alt 29/06/08, 13:59   #8
Mattet
Cumhurbaşkanı

Mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48 Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute Mattet has a reputation beyond repute

paylaşımm için
teşekkürler

Düşmeden Bulutlarda Koşmam GereK !
Mattet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 866
Alt 30/06/08, 10:08   #9
firari
Mareşal

firari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 104 firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute

Tşkler paylaşım için…emeğine sağlık kardeş..

firari isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 613
Takımınız:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Araçları
Stil