Geri git   Van.GEN.TR Forum | Yerel Van Forumu > Serbest alan > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü HertürLü konuyu açıp payLaşabiLirsiniz...

Konu Araçları Stil
Alt 09/08/08, 11:48   #11
firari
Mareşal

firari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 104 firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute firari has a reputation beyond repute

kardeş yanlışsın böyle bir cephe alma olayı seziyorum... açılan bir önceki konuyuda gördüm okudum burdaki konuyuda okudum... yöneticilik heleki forum yöneticiliği bu kadar basit olmamalı sizin ismi lazım değil yöneticiniz.. aman boşver ağzı olan herkes konuşuyor diye bi laf söylüyor senin burda söylediklerine bak ruşen ya... bencede konu fazla uzatılmasın ama lütfen diyorum lütfen burası bir forum ortamı tartışılacak konularda olacak forum üyeleri de buranın birer parçasıdır. Bunun dikkate alınması gerekiyo...iyi forumlar...

firari isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 613
Takımınız:
Alt 09/08/08, 18:16   #12
ZyreC
Site Yöneticisi

ZyreC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 200 ZyreC isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Firari orda arkadaşımız yanlış bir kelime kullanmış ve bende ona karşı gerekli uyarıyı yaptım. Bİr daha aynı konuda hatasını tekrarlamayacağınada eminim. Forum bir kaç kişinin işine geldiği gibide yönetilmiyor hem. Forumda benim için önemli iki şey var. Birincisi sevgi ve saygı ortamının bozulmaması, ikincisi her türlü siyasetten uzak durulması. O konuyu kapatmamın nedenide hem olayn giderek siyasi bir boyut kazanacak olması, hemde saygı ortamından uzaklaşılması oluyordu. Bu konularda inan çok dikkatliyiz.

Ne kadar kibirli dursa da
Bardağın önünde eğilir çaydanlık
Öyleyse bu büyüklenme niye?
Bu kibir bu gurur niçin?
Mütevazi ol, hatta bir adım bile geçme gurur kapısından;
Bardağı insan bunun için öper daima alnından…

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla, ışığından bir şey kaybetmez...
ZyreC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 1055
Takımınız:
Alt 09/08/08, 20:16   #13
alosar
Genç Adm!n

alosar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 200 alosar isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Gerçi yönetici arkadaşlar yeteri kadar açıklama yapmışlar. Site kurallarına uymayan konular kapatılıyor bunu kim açmış olursa olsun ve bunun örneklerini de gördük yönetici arkaşlarımdan birinin açtığı konu bile kapatıldı. saygılarımla iyi forumlar.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

TARAFTAR KLÜBÜ

alosar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 325
Takımınız:
Alt 10/08/08, 19:11   #14
Arkeolog
Orgeneral

Arkeolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 27 Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold

Alıntı:
ZyreC´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuda yönetici arkadaşlardan biri yanlış bir kelime kullanmış ve ona gerekli uyarıda yapılmıştı. Daha sonra bunun uzatılmaması için konu kapandı. Lütfen olayı çarpıtmayalım.

Hem tek bir konu yüzünden "bence" iftira niteliğinde bir başlıkla konu açılıp bu şekilde suçlama yapılmamalı. Biz kendi düşüncelerimizi kabul ettirmek için forum açmadık. Ama belliki asıl sorun sizin kendi düşüncelerinizi zorla insanlara kabul ettirme düşünceniz yarım kalmışki bu konuda sıkıntı yaşıyorsunuz.
Alıntı:
Arkeolog´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Veremeyecek cevaptan dolayı konu kapatıldığının iddia edildiği yok. Verilebilecek cevap bulamayınca konu saptırılıp kapanmasına neden olunuyor.
İşte sadece iki örnek. Aynı konu detaylı okunursa örneklerin çokluğu görülecektir.

Yöneticileri eleştirmek alışkanlık öyle mi?
Peki o halde bu arkadaşlar kim?

Demek konu iftira. O zaman yukardaki linkler de hayali.

Hem kendi düşüncemi zorla kabul ettirmeye çalıştığımı kanıtlayacak bir mesajımı gösterir misin ya da bahsi geçen konuda direkt olarak beni etkileyen belediye yönetiminin dışında bir şeyi eleştirdiğimi? Konu sisayet değildi. Belediyeydi. Ve biz belediyeyi eleştirme niyetindeydik, öyle de yaptık zaten.
Ben "çiçek ekileceğine suyu olmayan mahallelere su verilsin, yol yapılsın" diyorum. Öteki "sanat sokağı yolu ne yapacak" diyor. "falanca" çalışmanın belediyeyle ilgisi yok" diyorum, bir arkadaşımız "evet ilgisi yok" diyor ancak bahsettiği alt yapıyı kanıtlayacak herhangi bir şey gösteremiyor. "Maaşları ödenmediği için aylarca çöp toplamama eylemi yaptıktan sonra ancak paralarını alabilen işçiler var" diyorum, "biz maaşlarını düzenli ödüyoruz" diyen arkadaşlar var. "Yaww bu belediye herşeyi sattı alanlarsa her ne hikmetse kendi kardeşleri yeğenleri vs." diyorum, bir başkası "olabilir, normaldir, ben de olsam aynı şeyi yaparım" diyor....
İşte belediyenin yönetim anlayışını ortaya koyan bir yorum ve kendi çalışanından....

Bunlar yalan mı?
Ben bir konuda yapılan çalışmaları görmedim diyorum, dolayısıyla "yok" demem normaldir. Eğer benim görmediğim şey aslında varsa o zaman ben sadece yanılmış olurum. Siz gördüyseniz kanıtlayıp yanılanları düzeltirsiniz.

İftira, yalan bunları yapmadınız; yaptıysanız kanıtlayın demek midir yoksa yaptık deyip de herhangi bir delil gösterememek midir?
O zaman; her kar yağışında yolları temizlendiğini inkar eden, suyu aktığı halde akmıyor diyen mahalleliler, yaw hani nerde yapılan yollar? diyen yalancı iftiracı insanlarla dolu bu kent...Öyle mi? Belediye yönetimi de böyle olmaz, profesyonel forum yöneticiliği de...
Madem birilerinin işine gelmeyen şeyleri söylemek düşüncenin zorla kabul ettirilmesi oluyorsa, ben de konu başlığında denildiği gibi, kimsenin özgürlüğüne karışmıyorum bundan sonra ki "herkese özgürlük" şiarıyla savunduğum hayata bakış açımın gereğini yerine getirmiş olayım...
Belirtildiği gibi, konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok. Ben de daha fazla uzatmayacağım zaten.

Korktukça İnsan, Tutsak; Ümit Ettikçe Özgürdür...

Konu Arkeolog tarafından (10/08/08 Saat 19:14 ) değiştirilmiştir..
Arkeolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konu Sayısı: 66
Takımınız:
Alt 10/08/08, 21:05   #15
By_Espr!C
Guest

By_Espr!C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar yönetci abilerim gerekli acıklamayı fazlasıyla yaptılar ve konu kapansın dediler ama buna rağmen konuyu durmadan uzatıyorsunuz ben neredeyse 1 yıldır forumdayım hiçbir yöneticinin işine geldiği gibi hareket ettiğini görmedim görmemde zaten tartışmayı gerginliğe ceviren arkadaşlar daha önce bu forumdan başka forum görmemiş onların kurallarınıda blmiyor gibi davranıyor bence herşeye rağmen bizim FORUM EN İYİSİ şu ana kadar belki 70 tane forumda üyeliğim , irtibatım oldu ama bundan iyisini görmedim görmem de onun için şimdi burdayım.. şuana kadar görevini en iyi şekilde yapmış olan [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] VE [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] YÖNETİCİ ARKADAŞLARIMI,,KARDEŞLERİMİ,,ABİLERİMİ TEBRİK EDİYORUM bize böyle güzel bir ortam sundukları için ..
hepinize ii forumlar..
saygılar..
Konu Sayısı: 4049
Alt 11/08/08, 09:39   #16
ZyreC
Site Yöneticisi

Arkeolog arkadaşım iftira kısmını sen yanlış anladın. Ben iftirayı, bizim kendi kişisel görüşlerimize uymayan bir konuyu kapatmak olarak söylemiştim. Sen hala belediyeye takılmışsın. Ben fazla konunun derinine inmek istemedim ama bazı şeyleri anlamak istemiyorsunuz. Ben bildiğim her konuda her yerde her şekilde tartışma ortamına girerim. Bilmediğim konularda susup dinler bişeyler kapmaya çalışırım. Ama o konuda bilgisi olan olmayan herkes bi yorum yapabiliyordu. Sırf kendi siyasi görüşlerine ters birini (belediye) eleştirmek için. Bende o siyasi partinin görüşlerini benimsemiyorum. Hatta hiç sevmiyorum. Ama bu yapılanlara göz kapamak değildir. Artık o konuda da fazla yorum yapmak istemiyorum. Çünkü bakıyorum kalıplarınızı aşacak düzeyde değilsiniz.
Benim konuyu kapatmanın asıl sebebi ise

Alıntı:
!!_Xeriba_Beyani_!!´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi Bu Adam 5 yıldır VAN a bi çivi bile çakmadı.. Seçimler yaklaştı yolları yapıyo gözteriyo kendini. Seçimlerde de diyecek ki yaptığımız çalışmaların yarım kalmasını istemiyorsanız , bizi seçin.. Resmen SÖMÜRÜLÜYORUZ...
Alıntı:
legend__1905´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
biz sizi seçipte bunları mumla aramak istemiyoruz

yazılan mesaja sırf isminden dolayı verilen cevap oldu. Burda farklı bir siyasi boyut kazanacaktı ve böyle hassas bir dönemde konu istemediğimiz yöne doğru gidecekti. Umarım artık anlamışsınızdır. Burda hiç bir yönetici kendi keyfine göre konu kapatmaz, üye banlamaz. Yapılan her işin bir sebebi vardır. Tabiki bizde insanız, yanlışlarımız olacaktır, sizlerinde bizim bu hatalarımızı görüp uyarmak en doğal hakkınız. Ama bunu yaparkende birazcıkda olsa dürüst ve işinize geldiği gibi değilde, gerektiği gibi bir şekilde olması daha doğrudur. Başlıktaki iftira niteliğinde değil!!!

Bu kibir bu gurur niçin?

Takımınız:
Alt 11/08/08, 13:30   #17
Arkeolog
Orgeneral

Tecrübe Puanı: 27 Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold Arkeolog is a splendid one to behold

Alıntı:
TutSak´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar ßazı Yöneticiler İşlerine Gelmediği Zaman KonuLarı Kapatıyor.. ÖzGür ßir Van.Gen.tR İstiyoruz Herkes Kendi Düşüncelerini RahatLıkla İfade Etmeli.. Haksız Mıyım..? !
Alıntı:
Arkeolog´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Konu saptırılınca kapatılmak zorunda kalıyor evet. Bence konu kapatılmak yerine düzgün bir tartışma için yönlendirilmelidir... Tarafsızca...

Verebileceğimiz güzel cevaplar varken konunun kapatılması ile karşılaşıyoruz. Bu yanlıştır. Forum tartışmak demektir, edebi bir şekilde tartışma ortamı demektir. Verecek cevap bulamayınca ne yaptığını bilmeyenlerin olduğu bir yer değil... (Sözüm meclisten dışarı)
Ben "iddia ettiğiniz şeyleri kanıtlayacak bir mesajımı gösterin" diyorum, "iftirayı yanlış anladın" denilip en sonda yine "başlıktaki gibi iftira şeyler bunlar" diyorsunuz. Ben, siyasi herhangi bir parti demedim ima da etmedim (Forumun hiç bir yerinde). Ama hala "ben o partiyi sevmem" deniliyor.
Neyse...
Belediyeye takılmışlığım ise şundan dolayıdır:
Konuya örnek istenmişti ben de sadece bir örnek gösterip ordaki yanlış bulduğum noktaları aktardım. Verebilecek bir kaç örnek daha var ancak konu uzamasın diye kapatıyorum... Gerçekten uzamasını istemiyorsak ona göre davranalım...

Teşekkürler... Herkese iyi forumlar...

Takımınız:
Alt 11/08/08, 13:42   #18
ZyreC
Site Yöneticisi

Birincisi ben bi konuda iddada bulunmadımki sen bana iddia ettiğin konuda mesaj göster diyesin. İkincisi sen iftirayı belediyeye atmış gibi gösterdin bense iftirayı bize atıyorsun dedim. Aynı dilleri konuşmadığımızı bir kez daha anladım. Eğer o konunun yönü değiştirilmiyip konu kapatıldıysa bununda bir sebebi var. Daha önce bir kaç kez aynı olayla karşılaştık. Biz düzeltmeye çalıştıysakta üyeler burunların dikine gidiyor. Yönetici olmak, bi platformu yönetmek dışardan göründüğü kadar kolay değil. Kendi görüşlerinizi düşüncelerinizi bir kenera bırakıp objektif bir şekilde davranmalısın. Bizde bunları yapmak için bazen size yanlış gelsede önlemler alıyoruz. Anlayacağını umarak bende bu konun daha fazla uzamasını istemiyorum.

İyi eğlenceler, iyi forumlar!!!

Bu kibir bu gurur niçin?

Takımınız:
Alt 11/08/08, 13:48   #19
Arkeolog
Orgeneral

Alıntı:
Birincisi ben bi konuda iddada bulunmadımki sen bana iddia ettiğin konuda mesaj göster diyesin. İkincisi sen iftirayı belediyeye atmış gibi gösterdin bense iftirayı bize atıyorsun dedim.
Gerçekten uzatmak istemiyorum.Çünkü söylediklerimin anlaşılamadığını görüyorum...
Alıntı:
İyi eğlenceler, iyi forumlar!!!

Takımınız:
Alt 11/08/08, 13:49   #20
ZyreC
Site Yöneticisi

İyi edersin

Bu kibir bu gurur niçin?

Takımınız:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Araçları
Stil